لرزه گیر آما زنجان

جهت خرید انواع فلنج در زنجان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00112.html
لرزه گیر
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

افزایش ۳۵ درصدی تجارت روسیه و آمریکا در دوره ترامپ با وجود تحریم‌ها

وزیر امور خارجه روسیه گفت:« با وجود تحریم‌ها که مطمئناً به همه آسیب می رساند، تجارت بین کشور ما و آمریکا در دوره ریاست جمهوری ترامپ از ۲۰ میلیارد دلار زمان اوباما به ۲۷ میلیارد دلار رسیده است».

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، تجارت بین آمریکا و روسیه - لرزه گیر آما زنجان - طی دولت دونالد ترامپ علی رغم تحریم هایی که  آمریکا بر مسکو اعمال کرده، افزایش یافته است. ولی واشنگتن این را بهانه ای می‌داند برای نگه داشتن تحریم‌ها.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

سرگی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه پس از دیدار با مایک پمپئو، همتای آمریکایی خود در واشنگتن به خبرنگاران گفت:« با وجود تحریم‌ها که مطمئناً به همه آسیب می رساند، تجارت بین کشور ما و آمریکا در دوره ریاست جمهوری ترامپ از 20 میلیارد دلار زمان اوباما به 27 میلیارد دلار رسیده است».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 لاوروف اضافه کرد:« تجارت بین ما بیش از یک - لرزه گیر آما زنجان - سوم افزایش یافته که به معنای مشاغل جدید در هر دو کشور و افزایش سود دهی تولید کنندگان است. به نظر من اگر انگیزه بیشتری به این همکاری بدهیم، نتایج آن به نفع هر دو طرف خواهد بود».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 در حالی که دیپلمات روسی از ارقام تجارت علیه تحریم‌های آمریکا استفاده می کرد، پمپئو اظهار داشت دولت او همچنان این تحریم‌ها را حفظ خواهد کرد. وقتی در مورد شرایط برداشته شدن تحریم‌ها از پمپئو سوال شد، از پاسخ دادن - لرزه گیر آما زنجان - خودداری کرد - لرزه گیر آما زنجان - و اضافه کرد که دولت ترامپ تحریم ها را با توجه به قوانین آمریکا و مخاطراتی که ایجاد می‌کند، مناسب تشخیص - لرزه گیر آما زنجان - داده است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 وزیر امور خارجه آمریکا همچنین به پیشرفت های قابل ملاحظه در روابط اقتصادی بین واشنگتن و مسکو اشاره کرد و گفت که  به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد. 

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/14

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن