لرزه گیر آما خرمشهر

جهت خرید انواع فلنج در خرمشهر و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00164.html
لرزه گیر
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹

استفاده از ظرفیت‌ ایران برای صادرات مواد غذایی به عمان

وزیر صنعت و تجارت کشور عمان گفت: امیدواریم با توافقاتی که انجام می‌شود بتوانیم زمینه ای برای حضور ایران و استفاده از ظرفیت‌های ایران برای تأمین مواد غذایی عمان استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی - لرزه گیر آما خرمشهر - بن مسعود علی بن السنیدی در هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی ایران و عمان با اشاره به اینکه همچنان در بحران اقتصادی جهانی هستیم، اظهار داشت: باید تلاش - لرزه گیر آما خرمشهر - کنیم برای بالا بردن روابط تجاری دو کشور و همچنین بخش خصوصی مشترک ایران و عمان تبادلات تجاری را افزایش دهیم.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی با اشاره به اینکه 30 تاجر عمانی در هیئتی همراه این وزارتخانه وارد ایران شده تا بتواند در همه بخشهای اقتصادی، تبادلات تجاری با ایران را افزایش دهیم، گفت: - لرزه گیر آما خرمشهر - پادشاه عمان تعدادی از قوانین اقتصادی کشور را تغییر داده که مربوط به شرکتهای تجاری کشور است و با این تغییرات مزایای زیادی برای تجار فراهم شده است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وزیر صنعت و تجارت کشور عمان ادامه داد: امیدواریم توافقنامه لازم در بخش حمل و نقل دریایی بین ایران و عمان در این دوره امضا - لرزه گیر آما خرمشهر - شود و در بخش بندری - لرزه گیر آما خرمشهر - و گواهینامه های حمل و نقل دریایی توافقات لازم انجام شود. با توجه به اینکه روابط عمان با کشورهای دیگر در شرایط مناسبی - لرزه گیر آما خرمشهر - است و از طریق ایران می‌توانیم به کشورهای همسایه دریای - لرزه گیر آما خرمشهر - خزر وصل شویم امیدواریم - لرزه گیر آما خرمشهر - در این اجلاس روابط تجاری بین دو کشور با توجه به ظرفیت بالایی که وجود دارد توسعه پیدا کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

علی بن مسعود با تأکید براینکه عمان برای امنیت غذایی کشورش اهمیت زیادی قائل است، گفت: عمان از کشورهای استرالیا برزیل و هند در زمینه مواد غذایی واردات انجام می‌دهد ولی امیدواریم با - لرزه گیر آما خرمشهر - توافقاتی که در این اجلاس انجام می‌شود بتوانیم زمینه ای برای  استفاده از ظرفیت‌های ایران برای تأمین مواد غذایی عمان استفاده - لرزه گیر آما خرمشهر - کنیم. همچنین این اجلاس فرصت خوبی است که علاوه بر واردات و صادرات بین دو کشور در خصوص صادرات کشورهای - لرزه گیر آما خرمشهر - همسایه نیز - لرزه گیر آما خرمشهر - استفاده کنیم.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی با اشاره به توسعه صنعت پتروشیمی در عمان ادامه داد: مناطق آزاد دو کشور می تواند نقش موثری در توسعه روابط تجاری داشته باشد و منطقه صهار و سلاله از مناطق آزادی - لرزه گیر آما خرمشهر - هستند که می‌توانند در گسترش - لرزه گیر آما خرمشهر - روابط تجاری بین دو کشور - لرزه گیر آما خرمشهر - موثر باشند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وزیر صنعت و تجارت کشور عمان گفت: طی 11 ماه گذشته با توجه به اینکه صدور ویزا برای تجار ایرانی تسهیل شده است، هیچ شکایتی از تجار ایرانی در این خصوص ارائه نشده و همچنین تجار عمانی نیز شکایتی در این خصوص نداشته‌اند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

علی بن مسعود با بیان اینکه در سالهای اخیر شاهد رشد حرکت کشتی‌های کوچک بین دو کشور بوده ایم اظهار داشت: میوه - لرزه گیر آما خرمشهر - های ایرانی در حال حاضر به صورت مستقیم وارد عمان می‌شود و ماندگاری آنها 5 تا 6 روز افزایش یافته است. امیدواریم توافقنامه‌ای با شرکتهای ایرانی که مسئول کنترل باقیمانده سموم کشاورزی هستند داشته باشیم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی خاطرنشان کرد: پس از گذشت دو سال از همکاری وزارت صنعت عمان با ایران دیگر برای واردات میوه و سبزی نیازی به واسطه نداریم و امیدواریم تبادلات تجاری بین دو کشور در همه حوزه‌ها افزایش یابد زیرا این رقم در شأن دو کشور نیست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن