لرزه گیر آما اهواز

جهت خرید انواع فلنج در اهواز و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00100.html
لرزه گیر
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲

تکرار/ ماجرای پرداخت‌های خاص وزارت اقتصاد به برخی استانداران چیست؟

درحالی اخیرا وزیر اقتصاد از حمایت مالی از سوت زنان فساد خبر داده که حدود یک ماه قبل دیوان محاسبات به پرداخت "فاقد هرگونه مستندات" از منابع ماده ۲۱۷ قانون مالیاتهای مستقیم به برخی استانداران و مدیران سازمان برنامه و بودجه، واکنش نشان داده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، چندی قبل معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی آیین نامه اجرایی ماده 219 قانون مالیاتهای مستقیم را به معاونان، شورای عالی مالیاتی و ادارات کل امور مالیاتی ابلاغ کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

بر اساس ماده 34 آیین نامه اجرایی ماده - لرزه گیر آما اهواز - 219 قانون مالیاتهای مستقیم که 9 آذرماه ابلاغ شده است، چنانچه اطلاعات ارسالی - لرزه گیر آما اهواز - اشخاص ثالث منجر به مطالبه و وصول مالیات شود، سازمان امور مالیاتی متناسب با اطلاعات مکتسبه به اشخاص مذکور پاداش می‌دهد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

لرزه گیر آما اهواز

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

گفتنی است، - لرزه گیر آما اهواز - در ماده 217 - لرزه گیر آما اهواز - قانون مالیاتهای مستقیم نیز آمده است، به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داده می‌شود که یک درصد از وجوهی که بابت مالیات و جرایم موضوع این‌قانون وصول می‌گردد (به استثنای مالیات بر درآمد شرکت‌های‌ دولتی‌) در حساب مخصوص در خزانه - لرزه گیر آما اهواز - منظور نموده و در مورد آموزش و تربیت کارمندان در امور مالیاتی و حسابرسی و تشویق‌کارکنان‌ و کسانی ‌که‌ در امر وصول‌ مالیات فعالیت موثری مبذول داشته ‌و یا می‌دارند خرج نماید. وجوه - لرزه گیر آما اهواز - پرداختی به استناد این ماده به عنوان‌ پاداش وصولی از شمول ‌مالیات‌ و کلیة مقررات مغایر مستثنی است‌. وزارت امور اقتصادی و دارایی موظف - لرزه گیر آما اهواز - است که در هر شش ماه‌گزارشی از میزان وصول مالیات و توزیع مالیات - لرزه گیر آما اهواز - وصولی بین‌طبقات و - لرزه گیر آما اهواز - سطوح مختلف درآمد را به کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تقدیم نماید.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

جایزه وزارت اقتصاد به سوت - لرزه گیر آما اهواز - زنان فساد

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

نکته جالب توجه اینکه وزیر اقتصاد نیز در روزهای اخیر نسبت به این موضوع واکنش داشته است. فرهاد - لرزه گیر آما اهواز - دژپسند در جلسه اخیر شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی گفت: "برای مبارزه با فساد کریدور ویژه ایجاد می‌کنم و آماده هر گونه برخوردی هستیم. باید سیستم سوت زنی راه اندازی کنیم و هر کس با فساد مواجه شد سوت بزند. باید فساد ریشه کن شود بدون اینکه حاشیه جدید ایجاد شود و از هیچ چیزی - لرزه گیر آما اهواز - نباید ترس داشت و حتما در وزارت اقتصاد و دولت در - لرزه گیر آما اهواز - رابطه با مبازه با فساد آمادگی دارند. هر کس فساد را افشا کند که منجر به صدور حکم برای فرد فاسد شود - لرزه گیر آما اهواز - افشا کننده فساد از وزارت اقتصاد جایزه می‌گیرد."

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

به نظر می‌رسد اشاره وزیر اقتصاد معطوف به تشویق افراد افشاکننده فساد در حوزه مالیاتی باشد. هرچند بر اساس قانون مواد 219 و - لرزه گیر آما اهواز - 217 منابع مشخص از - لرزه گیر آما اهواز - درامد - لرزه گیر آما اهواز - مالیاتهای مستقیم برای افرادی دولتی و غیر دولتی که به وصول درامدهای مالیاتی کمک کنند لحاظ شده، اما در حال حاضر به نظر می‌رسد منابع مشخصی برای افرادی که انواع فساد در سیستم دولتی را افشاکنند تعریف نشده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

ماجرای مکاتبه دیوان محاسبات درباره تشویق استانداران و مدیران سازمان برنامه از سوی وزارت اقتصاد

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

از سوی دیگر این - لرزه گیر آما اهواز - درحالی بر اساس مکاتبه زیر که از سوی معاون فنی و حسابرسی امور اقتصادی دیوان محاسبات با وزیر اقتصاد در خصوص پرداختهای "فاقد هرگونه مستندات" بر اساس ماده 217 قانون مالیاتهای مستقیم ابهاماتی - لرزه گیر آما اهواز - ایجاد شده است. معاون دیوان محاسبات تاکید دارد، برخی پرداختهای صورت گرفته در سال 97 به افرادی مثل استانداران، معاونین استانداد، مدیران کل سازمان برنامه و بودجه در استانها و... انجام شده که افراد خارج از کارکنان وزارت اقتصاد هستند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

لرزه گیر آما اهواز

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

هرچند وزارت اقتصاد معتقد است، براساس حکم ماده 217 قانون مالیات‌های مستقیم، سازمان امور مالیاتی کشور، مجوز قانونی برای پرداخت‌های مالی از محل منابع این ماده - لرزه گیر آما اهواز - به کسانی که در امر وصول مالیات فعالیت مؤثری مبذول داشته و یا می‌‌دارند اعم از حقیقی و حقوقی را - لرزه گیر آما اهواز - دارا است و از این منظر، هیچ اقدام غیرقانونی و یا تخلفی در این رابطه صورت نگرفته است اما به نظر میرسد وزیر اقتصاد در نخستین گام برای حمایت از شفافیت و سوت زنی فساد ابهامات اینچنینی را شفاف کند، در گام اول نیز بهتر است مشخص شود مجموعا چه مبلغی و بابت گزارش کدام فساد به افراد مذکور در نامه دیوان محاسبات داده شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن