لرزه گیر آما اردبیل

جهت خرید انواع فلنج در اردبیل و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00155.html
لرزه گیر
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶

روسیه طی ۱۰ سال آینده جزیره ساخالین را به سرزمین اصلی متصل می‌کند

روسیه قصد دارد پروژه ساختمانی چند میلیارد دلاری اتصال جزیره ساخالین در خاور دور را بین سالهای ۲۰۳۰ تا ۲۰۳۵ اجرایی کند.

 به - لرزه گیر آما اردبیل - گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، روسیه قصد دارد پروژه ساختمانی چند میلیارد دلاری اتصال جزیره ساخالین در خاور دور را بین سالهای  2030 تا 2035 اجرایی کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

والری لیمارنکو، فرماندار منطقه ساخالین گفت انتظار می‌رود این پل جدید به طرز قابل توجهی تجارت را تقویت کند چون دسترسی به بنادر این جزیره دورافتاده را فراهم می کند. این مسیر یک عملکرد مهم لجستیکی به این منطقه می دهد چون محموله - لرزه گیر آما اردبیل - هایی که از ژاپن به اروپا می‌روند، می توانند از این مسیر عبور کنند. همچنین می‌توان پالایشگاه های نفت و گاز در طول آن ساخت.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی گفت:«  به نظر ما این پروژه تا - لرزه گیر آما اردبیل - 2035 پایان می یابد . برخی حتی خوشبین تر هستند و - لرزه گیر آما اردبیل - عقیده دارند این اتفاق در 2030 می‌افتد». وی اضافه کرد شرکت خط آهن «راشن ریل ویز» فعالیت اولیه خود را آغاز کرده است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

به غیر از یک پل 6 کیلومتری در طول تنگه نولسکوی، باریکترین نقطه بین این جزیره و سرزمین اصلی روسیه، این پروژه همچنین شامل ساخت حدود 580 کیلومتر خط آهن به اضافه نوسازی زیرساخت‌های فعلی هم می شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 دهه هاست در مورد ساخت راهی برای ارتباط با این جزیره روسی صحبت می‌شود. سال گذشته ولادیمیر پوتین به دولت دستور داد بر روی - لرزه گیر آما اردبیل - این مسئله کار کند و ارزش مالی آن را تخمین بزند. طبق برآوردهای مختلف، این پروژه بین 540 میلیارد روبل (حدود 8.5 میلیارد دلار) و 638 میلیارد روبل (بیش از 10 میلیارد دلار) هزینه خواهد داشت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/153

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن