لرزه گیر آما اراک

جهت خرید انواع فلنج در اراک و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00067.html
لرزه گیر
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

تولید بوئینگ مکس ۷۳۷ متوقف می‌شود

مدیرعامل بوئینگ گفت معلق کردن تولید مکس ۷۳۷ مقرون به صرفه تر از کاهش مجدد تولید آن است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از سی ان بی سی، در بحبوحه ادامه بی ثباتی در مورد بازگشت هواپیمای مکس 737 به آسمان، شرکت بوئینگ به زودی - لرزه گیر آما اراک - تصمیم خود را در مورد کاهش تولید این هواپیما یا توقف آن اعلام می کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 این شرکت بارها به سرمایه‌گذارانش هشدار داده احتمال کاهش مجدد یا توقف موقت تولید این هواپیما در صورت طولانی تر شدن ممنوعیت پرواز آن وجود دارد. دنیس مولنبرگ، مدیرعامل بوئینگ گفت معلق کردن تولید مکس 737 مقرون به صرفه تر از کاهش مجدد تولید آن - لرزه گیر آما اراک - است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 بوئینگ در ماه آوریل پس از دو سقوط مرگبار پرفروش ترین هواپیمای خود طی پنج ماه، تولید مکس 737 را 20 درصد کاهش داد و - لرزه گیر آما اراک - از 52 هواپیما در ماه به 42 هواپیما رساند. ناظران سراسر جهان این هواپیما را زمین گیر کردند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 بوئینگ هفته گذشته اعلام کرد - لرزه گیر آما اراک - به نظر نمی‌رسد ناظران جهانی مجوز پرواز دوباره این هواپیما را تا پایان سال صادر کنند. کاهش بیشتر تولید این هواپیما یا توقف تولید آن فشار بیشتری بر بوئینگ می آورد. این هواپیماسازی همین حالا هم با صورتحساب های فزاینده ناشی از زمین گیر شدن مکس دست و پنجه نرم می کند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 زمین گیر شدن طولانی‌مدت مکس737 این شرکت را مجبور کرده در تصمیم خود برای افزایش تولید در سال آینده تجدید نظر کند. سهام بوئینگ حدود 20 درصد از زمان دومین تصادف آن در ماه مارس سقوط کرده ولی در سال جاری میلادی تا حالا 6 درصد افزایش داشته است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 سخنگوی بویینگ زمان مشخصی برای بازگشت این هواپیمای بوئینگ ذکر نکرد ولی گفت بررسی ها ادامه دارد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 زمان بازگشت مکس 737 بارها تغییر کرده و باعث عدم اطمینان خطوط هوایی مثل امریکن شده است. این خط هوایی هفته گذشته هواپیما های مکس737 را از جدول پرواز خود - لرزه گیر آما اراک - را تا اوایل آوریل - لرزه گیر آما اراک - بیرون کشید .این بدان معناست که این خط هوایی انتظار دارد زمین گیر شدن مکس بیش از یک سال طول بکشد. زمین گیر شدن این هواپیما هزینه هایی برای خطوط هوایی مثل امریکن، ساوث وست و یونایتد دارد و صدها میلیارد دلار از درآمد آنها را - لرزه گیر آما اراک - کم میکند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/45

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن