لرزه گیر آما آمل

جهت خرید انواع فلنج در آمل و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00049.html
لرزه گیر
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱

کشاورز: ارز ۴۲۰۰ تومانی شکر حذف می‌شود

سرپرست وزیر جهاد کشاورزی گفت: پیشنهاد حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی واردات برنج و شکر با هدف حمایت  از تولید کنندگان ارائه شده و مطمئن هستیم که با شکر موافقت می‌شود اما درباره حذف برنج باید با وزارت صنعت مذاکره بیشتری کنیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم دولت قصد حذف اختصاص ارز 4200 تومانی  به واردات شکر و برج و جایگزینی ارز نیمایی با هدف حمایت از تولید - لرزه گیر آما آمل - کنندگان و کاهش هزینه های خود دارد به طوری که عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی عصر روز گذشته در نشست تخصصی رونق تولید در بخش کشاورزی و صنایع وابسته در محل اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت:پیشنهاد حذف ارز 4200 تومانی واردات برنج و شکر با هدف حمایت  از - لرزه گیر آما آمل - تولید کنندگان ارائه - لرزه گیر آما آمل - شده و مطمئن هستیم که با شکر موافقت می‌شود اما درباره حذف برنج باید با وزارت صنعت - لرزه گیر آما آمل - مذاکره بیشتری کنیم.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی افزود: ارز کالاهای نهایی تا حد امکان باید برداشته شود همانطور که ارز 4200 تومانی گوشت، چای، کره و حبوبات نیز برداشته شد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

این مقام مسئول که در جمع فعالان بخش خصوصی صحبت می کرد ادامه داد: تا زمانی که یارانه به تولید محصولات کشاورزی اختصاص بیابد امکان آزاد شدن قیمت آنها وجود ندارد و دولت مجبور است بر بازار نظارت داشته باشد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن