لرزه گیر آما آبادان

جهت خرید انواع فلنج در آبادان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00161.html
لرزه گیر
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹

چرا پیش‌فروش‌های هفتگی خودروسازان، قیمت‌ خودرو را کاهش نداده است؟

طی یک سال گذشته طرح های متنوع پیش فروش خودرو توسط شرکت‌های خودروساز به صورت اعتباری و تحویل فوری جهت تنظیم بازار اعلام شده، اما در طول این مدت بازار خودرو مدیریت نشده و قیمت خودرو سیر نزولی نداشته است. چرا؟

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، فعالان بازار - لرزه گیر آما آبادان - خودرو معتقدند، فقط با عرضه واقعی خودرو می‌توان تعادل را در بازار ایجاد و مانع دلال بازی و رشد قیمت‌ خودرو شد. اما در حال حاضر تعداد محصولات عرضه شده در تحویل های فوری محدود بوده و مردم عادی توان ثبت نام خرید محصولات را ندارند. در پیش فروش های اقساطی نیز تحویل خودروها به سال 99 موکول شده و همین امر نشان می‌دهد - لرزه گیر آما آبادان - این طرح ها نمی‌تواند دردی از بازار خودرو دوا کند و همچنان رکود و افزایش قیمت خودرو در بازار اتفاق می افتد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

ابوالفضل خلخالی کارشناس صنعت خودرو در این رابطه به خبرنگار تسنیم می‌گوید:  به اعتقاد من اصولاً پیش فروش‌های خودروسازان برای - لرزه گیر آما آبادان - رفع مشکلات مالی آنها است به نوعی از این طریق مسائل جاری شرکت ها حل و فصل می‌شود.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی با اعلام - لرزه گیر آما آبادان - اینکه در دهه 70 و 80 پیش فروش خودرو توانست نتایج مؤثری را برای مدیریت بازار و قیمت خودرو داشته باشد، افزود: امروز مشکلات تولید خودرو زیاد شده و سازوکار شرکت ها در فروش محصولات و  مدیریت بازار مشخص نیست. در حال حاضر معلوم نیست خودروساز ما دولتی یا خصوصی است و همین موضوع اثرات نامناسب خود را در تصمیم - لرزه گیر آما آبادان - گیری‌ها خواهد - لرزه گیر آما آبادان - گذاشت.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

این کارشناس خودرو با بیان اینکه باید عرضه واقعی خودرو به - لرزه گیر آما آبادان - بازار انجام شود، تصریح کرد: به نظر می‌رسد عرضه صوری و - لرزه گیر آما آبادان - غیر عقلایی خودرو نمی تواند برای تنظیم بازار و کاهش قیمت خودرو مؤثر باشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

به گفته وی ، برای ساماندهی بازار باید به فکر افزایش تولید آنهم با پشتوانه کارشناسی بود به این صورت که گلوگاه‌های تولید باید شناسایی و ضمن رفع آنها روند تولید قطعه و ملزومات خودرو - لرزه گیر آما آبادان - افزایش یابد. در این شرایط سرمایه گذاری در این بخش منطقی خواهد بود. 

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

خلخالی اضافه کرد: با گفتن حرف نهضت داخل مشکلات حل - لرزه گیر آما آبادان - نمی‌شود بلکه باید در مقام عمل رفع موانع تولید هدفگذاری شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن