لرزه گیر آما

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00006.html
لرزه گیر
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

آخرین فرصت تولیدکنندگان داخلی لوازم خانگی برای دریافت شناسه کالا اعلام شد

تمامی تولیدکنندگان و تشکل های صنعتی لوازم خانگی تولید داخل باید برای ۸ گروه کالایی خود فرایند ثبت و اخذ شناسه را انجام داده و برای کالاهای خود شناسه دریافت کنند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، عباس هاشمی، مدیرکل دفتر صنایع فلزی و - لرزه گیر آما - لوازم خانگی وزارت صمت - لرزه گیر آما - با بیان این مطلب گفت: به تمامی تشکل های صنعتی و واحد های تولیدی ابلاغ شده است که تا 15 دی ماه برای - لرزه گیر آما - دریافت شناسه کالا برای محصولات تولیدی خود اقدام - لرزه گیر آما - کنندو در سطح بازار هم با هماهنگی و با اطلاع رسانی که با اتحادیه فروشندگان و توزیع - لرزه گیر آما - کنندگان لوازم خانگی انجام شده است تا زمان نهایی تعیین شده باید برای کالاهای موجود خود شناسه کالا بگیرند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی - لرزه گیر آما - توضیح داد: در شهریور سال 95 آیین نامه شناسه و رهگیری کالا موضوع ماده 13 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز از سوی دولت ابلاغ شد و پیرو آن دستورالعمل اجرایی ثبت - لرزه گیر آما - و اخذ شناسه کالا برای گروه لوازم خانگی تدوین شد - لرزه گیر آما - که مشمول 7 قلم کالا در صنعت لوازم خانگی شامل کولر، یخچال ، فریزر، تلویزیون، ماشین لباس شویی، ماکروویو، جاروبرقی بود که در ابلاغیه جدیدپکیج نیز به آن اضافه شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: این قدم نخست است و - لرزه گیر آما - در قدم های بعدی تمامی اقلام لوازم خانگی را شامل خواهدشد و باید تولید کنندگان و واردکنندگان اقدام به ثبت، اخذ و نصب شناسه کالا کنند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

هاشمی افزود: باتوجه به هماهنگی هایی که با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام شده است وبا اطلاع رسانی که به واحدهای تولیدی و برای بخش های فروش و توزیع در سطح بازار انجام شده است بعد از 15 دی ماه اگر کالایی دارای شناسه کالا نباشد در سطح بازار کالای قاچاق تلقی خواهد شد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی به آخرین آمار دریافت کنندگان شناسه کالا اشاره کرد و گفت: تاکنون 8 هزارو 263 فقره برای 8 گروه کالایی در سامانه ثبت شده است که شامل هزارو 457 فقره شناسه برای کالاهای تولید داخل و 6 هزار و 806 فقره برای کالاهای وارداتی - لرزه گیر آما - بوده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی - لرزه گیر آما - وزارت - لرزه گیر آما - صمت توضیح داد: تاکنون 51 واحد - لرزه گیر آما - تولیدی و 258 واحد وارداتی برای کالاهای خود اقدام به ثبت شناسه کرده اند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن