قیمت لرزه گیر pn16

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00123.html
لرزه گیر
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

عراق واردات ۱۷ محصول کشاورزی را ممنوع کرد + سند

مدیر کل توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی گفت: بر اساس اعلام وزارت کشاورزی عراق این کشور در تولید ۱۷ محصول زراعی و باغی به خودکفایی رسیده و برای حمایت از تولید داخل واردات این محصولات را ممنوع کرده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم شاهرخ شجری مدیر کل دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای  مشترک  به عباس کشاورز، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی و طهماسبی معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی  اعلام کرد :  عراق در تولید 17 محصول - قیمت لرزه گیر pn16 - زراعی و باغی به خودکفایی - قیمت لرزه گیر pn16 - رسیده و برای حمایت از تولید داخل واردات این محصولات را ممنوع کرده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

این محصولات  شامل ‌گوجه‌فرنگی، خیار، سیب‌زمینی، بادنجان، هویج، کنار، کاهو، ذرت، خرما، هندوانه، خربزه، سیر، پیاز، کدو، گل کلم، انار و کلم است.  

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

متن این نامه به - قیمت لرزه گیر pn16 - شرح زیر است: با عنایت به نامه شماره 98/240/30766 مورخ 1398/09/04 دفتر عربی و افریقایی سازمان توسعه تجارت ایران (نامه پیوست) در خصوص اخبار تجاری واصله از دفتر رایزن محترم ج. ا. ایران در بغداد- عراق در نیمه دوم آبان ماه - قیمت لرزه گیر pn16 - به استحضار می رساند با توجه به بند 4 جدول مرتبط و اعلام وزارت کشاورزی کشور عراق این کشور در تولید 17 محصول زراعی و باغی (شامل: گوجه فرنگی، خیار، سیب زمینی، بادمجان، هویج، کنار، کاهو، ذرت، خرما، هندوانه، خربزه، سیر، پیاز، کدو، گل کلم، انار و کلم) به خودکفایی رسیده است و برای حمایت از تولید داخل واردات این محصولات را به داخل کشور ممنوع کرده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

لذا خواهشمند است دستور فرمائید جهت جلوگیری از خسارات احتمالی به کشاورزان در برنامه ریزی الگوی کشت و تولید بازنگری لازم صورت پذیرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

قیمت لرزه گیر pn16

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای - قیمت لرزه گیر pn16 - پیام/

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن