قیمت لرزه گیر pn10

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00130.html
لرزه گیر
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

طرح ساماندهی صنعت خودرو، طرح از پیش شکست خورده است

رییس هیئت تحقیق و تفحص صنعت خودرو مجلس با انتقاد جدی از تصویب خارج از دستور طرح ساماندهی صنعت خودرو و مصوبه کمیسیون صنایع، آن را طرح ناکارآمد و ازپیش شکست‌خورده ­ای ارزیابی کرد و تصویب آن با محتوای فعلی را فاقد اثرگذاری مثبت عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با توجه به اوضاع آشفته بازار و صنعت خودرو در طول سال گذشته، نمایندگان مجلس طرحی تحت عنوان "ساماندهی صنعت خودرو" را در خرداد 98 به تصویب رساندند. این طرح که توسط کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح شده بود، - قیمت لرزه گیر pn10 - مخالفت‌های زیادی را از سوی اساتید دانشگاه، کارشناسان این حوزه و حتی بدنه دولت و مجلس به‌همراه داشت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مجمع تشخیص مصلحت نظام در قالب جلسات هیئت نظارت بر حسن اجرای قوانین، برخی مواد این طرح را مغایر با سیاست‌های کلی نظام دانست. همچنین شورای نگهبان دومرتبه اصلاحات انجام‌شده توسط مجلس را رافع ایرادات قبلی ندانست و مجدداً در تاریخ 23/06/98 طرح موجود را به مجلس برگرداند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

با بازگشت مجدد طرح از شورای نگهبان به مجلس، بیش از 50 نماینده مجلس ضمن تشریح ایرادات سیاست‌گذاری و قانونی طرح موجود، طی فرایند قانونی مراعی (مسکوت ماندن)، درخواست بازنگری و اصلاح بنیادین این طرح در کمیسیون صنایع و معادن مجلس را به هیئت رییسه مطرح کردند. کمیسیون صنایع و معادن که این ایرادات را منطقی - قیمت لرزه گیر pn10 - و قابل بررسی مجدد ارزیابی کرد، مصوب کرد تا مجدداً این طرح توسط هیئت تحقیق و تفحص خودرو بررسی و در جلسات بعدی کمیسیون ارائه شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

اما کمیسیون صنایع - قیمت لرزه گیر pn10 - در اقدامی - قیمت لرزه گیر pn10 - غیرمنتظره و خارج از دستور کمیسیون، این طرح را بدون حضور هیئت تحقیق و تفحص خودرو در روز دوشنبه مورخ 20 آبان و بدون اعمال نظرات اصلاحی - قیمت لرزه گیر pn10 - این هیئت، مجدد اصلاح و مصوب نمود. نحوه تصویب - قیمت لرزه گیر pn10 - این طرح در کمیسیون، مورد نقد برخی نمایندگان کمیسیون بوده و این طرح را دارای صلاحیت کافی برای تصویب در صحن نمی‌دانند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

محمدرضا نجفی، رییس هیئت تحقیق و تفحص خودرو مجلس شورای - قیمت لرزه گیر pn10 - اسلامی که در جلسه تصمیم‌گیری مجدد طرح ساماندهی خودرو به‌دلیل عدم اطلاع‌رسانی قبلی حضور نداشت، - قیمت لرزه گیر pn10 - در این‌خصوص به خبرنگار تسنیم گفت: با - قیمت لرزه گیر pn10 - وجود اینکه کمیسیون مصوب کرده بود، طرح ساماندهی صنعت خودرو با نظرات اصلاحی هیئت تحقیق و تفحص تلفیق شود و حتی کمیته‌ای برای این‌منظور تشکیل شده بود، اما نقطه­ نظرات این مجموعه، چیزی در این طرح اعمال نشد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درخصوص اصلاحات جدید طرح - قیمت لرزه گیر pn10 - ساماندهی - قیمت لرزه گیر pn10 - خودرو همچنین بیان کرد: طرح فعلی ساماندهی صنعت خودرو، طرح ناکارآمد و از پیش شکست خورده ­ای است. این طرح در زمینه‌های مهمی همچون قیمت خودرو در بازار، اثر مثبت قابل‌توجهی به نسبت نیازهایی که این صنعت بزرگ دارد، نه پیش­ بینی کافی - قیمت لرزه گیر pn10 - و جامع دارد و نه کارکرد مؤثری خواهد داشت.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

نماینده مردم تهران در مجلس - قیمت لرزه گیر pn10 - در پایان صحبت‌های خود درخصوص تصویب این طرح در صحن علنی مجلس گفت: طرح فعلی قطعاً یک طرح عجولانه و ناقص است. با توجه به - قیمت لرزه گیر pn10 - اینکه کار کارشناسی دقیقی روی این طرح انجام نشده، تصویب این طرح در - قیمت لرزه گیر pn10 - مجلس در شرایط کنونی اصلاً کمکی به صنعت و بازار خودرو نمی‌کند، بلکه وضعیت نابه‌سامان فعلی را بدتر خواهد کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای - قیمت لرزه گیر pn10 - پیام/

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن