قیمت لرزه گیر پمپ آب

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00229.html
لرزه گیر
۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

ثبات قیمت‌ها در بازار سیمان / دولت فکری به حال رونق بازار کند

این کارشناس حوزه سیمان با بیان اینکه حجم تولید کارخانجات سیمان کشور حدود ۶۲میلیون تن است که از این میزان  ۴۷میلیون تن صرف تأمین بازار داخلی و مابقی صادر می‌شود، گفت: ما امروز نیازمند رونق در بازار داخلی هستیم.

محمد علی بد در گفت‌وگو با خبرنگار - قیمت لرزه گیر پمپ آب - اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم،  با اشاره به اینکه بازار سیمان همچنان با رکود روبه رو و شاهد - قیمت لرزه گیر پمپ آب - افزایش قیمتی نبوده است، اظهار داشت: ما امروز نیازمند رونق در بازار داخلی هستیم؛ زیرا تولید - قیمت لرزه گیر پمپ آب - کارخانجات مازاد نیاز بازار است که باید در این رابطه فکر اساسی شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این کارشناس حوزه سیمان تصریح کرد: حجم تولید کارخانجات سیمان کشور حدود 62میلیون تن است که از این میزان - قیمت لرزه گیر پمپ آب -  47میلیون تن صرف تأمین بازار داخلی و مابقی صادر می شود. 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

بد با اشاره به اینکه همچنان تولیدکنندگان درصدد تسهیل صادرات برای محصولات خود هستند، افزود: دولت باید برای رونق خرید و فروش سیمان در بازار داخلی کار اساسی کند؛ چراکه در صورت تشدید رکود و مشکلات صادرات تولیدکنندگان ملزم به کاهش حجم تولید هستند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن