قیمت لرزه گیر پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00087.html
لرزه گیر
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱

دلیل قاچاق شمش طلا در معادن کشور چیست؟

بنا بر اظهارات یک مقام مسئول در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، برخی از معدنکاران ترجیح می‌دهند شمش طلای استحصال شده را قاچاق کنند و به تولیدکنندگان طلا نفروشند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، - قیمت لرزه گیر پمپ - امیرمحمد پرهام فر مدیرکل مبارزه با قاچاق طلا، ارز و پولشویی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز درباره قاچاق طلا  اعلام کرد که  "برخی از معدنکاران ترجیح می‌دهند شمش استحصال شده را قاچاق کنند و به تولیدکنندگان طلا نفروشند. به اعتقاد ما از وقتی 9 درصد ارزش افزوده برای شمش - قیمت لرزه گیر پمپ - استحصال شده - قیمت لرزه گیر پمپ - در نظر گرفته شد، قاچاق طلای خام افزایش پیدا کرد."

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

مدیرکل مبارزه با قاچاق طلا، ارز و پولشویی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز می‌گوید: " اگر ارزش افزوده از روی طلای استحصال شده در معادن برداشته شود، قاچاق طلا اتفاق نخواهد افتاد. در حال حاضر شمش استحصال شده، بدون هیچ ارزش افزوده‌ای (بدون اینکه روی آن فرآوری صورت گیرد با قیمت پایین) از کشور خارج می‌شود و این گویای آن است که دولت باید سازوکار دریافت مالیات ارزش افزوده را از معدنکاران تغییر دهد."

به گفته پرهام فر،  "شکل دیگری که - قیمت لرزه گیر پمپ - طلا از کشور خارج می‌شود، مربوط به طلاهای - قیمت لرزه گیر پمپ - آب شده است، برخی از افراد برای اینکه سرمایه خود - قیمت لرزه گیر پمپ - را از کشور خارج کنند، سراغ طلای آب شده می‌روند و سرمایه خود را - قیمت لرزه گیر پمپ - خارج می‌کنند. البته برخی دیگر هم طلای آب شده را با هدف کسب سود قاچاق می‌کنند. البته خروج طلای آب شده به جهت آنکه اجرت ندارد، برای فرد سودآور است."

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مدیرکل مبارزه با قاچاق طلا، ارز و پولشویی ستاد - قیمت لرزه گیر پمپ - مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به اینکه خروج طلای آب شده از کشور برای ما حکم قاچاق دارد، گفت: طبق قانون طلاهای ساخته شده و آن هم به‌صورت محدود امکان خروج از کشور را دارد. در همین - قیمت لرزه گیر پمپ - زمینه برای اینکه قاچاق طلا کاهش پیدا کند، مهم‌ترین کاری که باید صورت گیرد، این است که قیمت جهانی طلا و داخلی بهم نزدیک شود، در این - قیمت لرزه گیر پمپ - صورت تا حد زیادی قاچاق طلا بخصوص طلای آب شده صرفه اقتصادی ندارد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

محمد رضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران در - قیمت لرزه گیر پمپ - همین ارتباط به خبرنگار تسنیم می‌گوید:  9 درصد ارزش افزوده برای شمش استحصال شده توسط تولیدکنندگان رقم - قیمت لرزه گیر پمپ - بسیار بالایی - قیمت لرزه گیر پمپ - است و اصلاً توجیح اقتصادی ندارد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با بیان اینکه نامه نگاری متعددی با بانک مرکزی برای لغو و یا کاهش این میزان ارزش افزوده انجام داده ایم، افزود: متأسفانه هنوز برای جلب موافقت بانک مرکزی و  وزارت اقتصاد برای تغییر میزان دریافت ارزش افزوده از تولیدکنندگان طلا - قیمت لرزه گیر پمپ - موفقیتی نداشته ایم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

بهرامن با اعلام اینکه در صورت عدم پرداخت ارزش افزوده تولیدکننده جریمه خواهد شد، گفت: واردات شمش توسط بانک مرکزی مشمول ارزش افزوده نیست اما تولیدکننده داخلی باید این ارزش افزوده را پرداخت کند که این - قیمت لرزه گیر پمپ - عادلانه نیست.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 وی با اعلام اینکه تولیدکننده در این شرایط یا باید متمرکز بر صادرات باشد - قیمت لرزه گیر پمپ - یا محصول خود را با پرداخت ارزش افزوده بالا بفروش برساند، تصریح کرد: در این بین افرادی هستند که به صورت غیر رسمی با شگردهای خاص خود اقدام به فروش طلا بدون پرداخت ارزش افزوده می‌کنند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

به گفته بهرامن، حل این مشکل نیازمند تصمیم مناسبی - قیمت لرزه گیر پمپ - است تا با اعمال شفافیت در امر تولید، موانع پیش روی تولیدکنندگان برطرف شود. چراکه امروز تولیدکننده نیازمند نقدینگی است تا بتواند فعالیت خود را انجام و حتی توسعه دهد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار
- قیمت لرزه گیر پمپ -

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن