قیمت لرزه گیر مهاردار

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00280.html
لرزه گیر
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲

واریز مابه‌التفاوت قیمت بنزین به کارت سوخت ناوگان حمل و نقل عمومی و باربری

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از واریز مابه‌التفاوت قیمت بنزین بصورت اعتبار به کارت سوخت ناوگان حمل و نقل عمومی و باربری خبر داد.

به گزارش - قیمت لرزه گیر مهاردار - شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از شاتا، شهرام رضایی در هفتمین جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار کشور که با حضور «قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی» در محل وزارت صمت برگزار شد، اظهار داشت: وزارت نفت معادل تفاوت قیمت بنزین یارانه‌ای و نیمه‌یارانه‌ای را بصورت اعتبار در کارت بانکی ناوگان حمل‌ونقل عمومی، وانت بارها و پیک‌های موتوری قرار ‌می‌دهد، که این اعتبار در جایگاه های سوخت فقط برای خرید سوخت قابل برداشت است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد:‌ این تصمیم طبق مصوبه اخیر دریافتی برای سهمیه بنزین بوده است و وزارت نفت به محض دریافت اطلاعات این ناوگان که توسط وزارت کشور مورد تایید قرار گرفته است، این اعتبار را به شماره حساب ناوگان - قیمت لرزه گیر مهاردار - حمل و نقل - قیمت لرزه گیر مهاردار - عمومی، وانت بارها - قیمت لرزه گیر مهاردار - و پیک‌های موتوری دارای مجوز - قیمت لرزه گیر مهاردار - واریز نماید که فقط در جایگاه های سوخت قابل برداشت است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران  با اشاره به اینکه این امکان برای تاکسی های اینترنتی، آژانس های شهری(تاکسی تلفنی) و سرویس مدارس نیز امکان پذیر است، تصریح کرد: البته هر کدام از این گروه‌ها متولی خاص خود را دارد، به عنوان نمونه در مورد سرویس مدارس وزارت آموزش و پرورش این پایش را انجام خواهد داد و تایید را وزارت کشور انجام و در اختیار وزارت نفت برای اقدام قرار می دهد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رضایی در مورد رانندگان خودروهای مسافربری نیز اضافه کرد: به دلیل اینکه مسافربرهای شخصی از ابتدای ماه جاری سهمیه کامل به همراه سهمیه هفت روز ماه قبل را در - قیمت لرزه گیر مهاردار - کارت سوخت خود دریافت کرده اند، مشکل خاصی از بابت پیمایش نباید - قیمت لرزه گیر مهاردار - داشته باشند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی اضافه کرد: سهمیه اضافه ای نیز برای خودروهای دوگانه سوز درخواست شده بود که - قیمت لرزه گیر مهاردار - سهمیه تاکسی های دوگانه سوز از ابتدای این ماه از 200 - قیمت لرزه گیر مهاردار - به 250 لیتر افزایش یافته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن