قیمت لرزه گیر لاستیکی

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00276.html
لرزه گیر
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶

سرمای زود هنگام هوا عامل گرانی گوجه است نه صادرات

رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان محصولات کشاورزی حجم صادرات گوجه را اندک و بدون تأثیر در گرانی بازار داخل دانست و گفت: سرمای زود هنگام هوا، عامل گرانی گوجه است.

سید رضا نورانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم در خصوص دلیل صادرات با توجه به گرانی گوجه در داخل کشور اظهار داشت: - قیمت لرزه گیر لاستیکی - با توجه به اینکه ابتدای تولید محصولات گلخانه ای است و هنوز به تولید - قیمت لرزه گیر لاستیکی - عمده نرسیده، حجم صادارت به حدی نیست که بر روی بازار داخل تأثیر بگذارد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با اشاره به اینکه امسال یک ماه سرمای هوا زودتر شروع شد، گفت: - قیمت لرزه گیر لاستیکی - پیش‌بینی‌ها این بود که سرمای هوا از - قیمت لرزه گیر لاستیکی - آذر ماه شروع شود ولی وقتی آبان ماه سرما شروع شد  مزارع فضای باز گوجه را برف و باران از بین برد. همچنین بر اساس برنامه‌ریزی‌ها تولید همه - قیمت لرزه گیر لاستیکی - مزارع سیفی‌جات در فضای - قیمت لرزه گیر لاستیکی - باز و گلخانه‌ای در آذر ماه شروع می‌شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان محصولات کشاورزی در خصوص میزان صادرات گوجه گفت: صادرات گوجه هنوز در حجم عمده شروع نشده زیرا هنوز ابتدای - قیمت لرزه گیر لاستیکی - تولید است و اگر مردم دو هفته تحمل شود، قیمت ها متعادل خواهد شد. همچنین کشور‌های حوزه خلیج فارس در این فصل خواهان واردات گوجه نیستند زیرا تولیدات خودشان شروع شده - قیمت لرزه گیر لاستیکی - است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نورانی ادامه داد:‌اینکه گفته می‌شود که پاکستان خواهان واردات گوجه - قیمت لرزه گیر لاستیکی - است ولی این کشور نیز گوجه گران خریداری نمی‌کند، بنابراین در حال حاضر می‌توان به کشور روسیه صادرات انجام داد که حجم آن - قیمت لرزه گیر لاستیکی - اندک است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی در پایان با تأکید بر اینکه صادرات گوجه هیچ تأثیری بر گرانی آن ندارد، تصریح کرد: ‌14 هزار هکتار  گلخانه فعال در کشور وجود دارد که بیشتر آن زیر کشت گوجه و خیار است - قیمت لرزه گیر لاستیکی - و وقتی - قیمت لرزه گیر لاستیکی - تولید آنها (آذر ماه) شروع شود، گوجه در بازار فراوان و بیش از مصرف خواهد بود که مازاد آن صادر می‌شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای - قیمت لرزه گیر لاستیکی - پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن