قیمت لرزه گیر ارزان

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00190.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲

آفریقا سرمایه‌ای با ارزش در حیطه نفوذ روسیه

روسیه در حال حاضر بزرگترین تامین کننده سلاح به آفریقا است و با ۲۱ کشور در این قاره قراردادهای نظامی دارد.

 به گزارش - قیمت لرزه گیر ارزان - شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از عرب نیوز، در حالی که اکثر کشورهای دنیا نگران دخالت روسیه در سیاست‌های آمریکا و قدرت روزافزون آن در خاورمیانه هستند، مسکو به آرامی راه خود را در آفریقا باز می‌کند. - قیمت لرزه گیر ارزان - روسیه از زمان جنگ سرد تاثیر زیادی در این قاره از آنگولا - قیمت لرزه گیر ارزان - تا زنگبار گذاشته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

آمریکا در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما و تاکید - قیمت لرزه گیر ارزان - وی بر آسیا و در ادامه، در دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ و عدم تمایل وی برای گسترش بیش از حد قدرت آمریکا و تاثیر آن در سراسر جهان، اهمیت چندانی به حضور نظامی و فرهنگی در قاره آفریقا نداده است. بسیاری از سفارتخانه های آمریکا هیچ سفیر یا کارمندی در این کشورها ندارند. ترامپ همواره کشورهای آفریقایی را تحقیر کرده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

با عقب نشستن آمریکا، روسیه از این فرصت - قیمت لرزه گیر ارزان - برای به چالش کشیدن قدرت چین در آفریقا استفاده کرده است. پکن با استفاده از طرح کمربند و - قیمت لرزه گیر ارزان - جاده که - قیمت لرزه گیر ارزان - پروژه ای بلندپروازانه برای هدایت جریان تجارت از غرب به چین است، اعتبار و تاثیر خود را در این - قیمت لرزه گیر ارزان - قاره گسترش داده است. چین با اجرای پروژه های زیرساختی مالی، چندین کشور آفریقایی را از طریق وام گیری در محدوده اقتصادی خود وارد کرده است. با سرازیر شدن سیل گوشی‌های هوشمند ارزان قیمت و نرم افزارهای چینی مثل وی چت، پکن خود را به عنوان یک ابرقدرت در این منطقه تثبیت کرده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 ولی روسیه که تمرکز کمی بر فناوری و زیرساخت ها دارد، تاثیر خود را با حضور نظامی و رسانه گسترش داده است. روسیه در حال حاضر بزرگترین تامین کننده سلاح به آفریقا است و - قیمت لرزه گیر ارزان - با 21 کشور در این قاره قراردادهای نظامی دارد. روسیه علاوه بر قراردادهای نظامی و - قیمت لرزه گیر ارزان - همکاری های آموزشی با حداقل نیمی از کشورهای آفریقایی، با مصر، رواندا،  اتیوپی، اوگاندا و زامبیا  در زمینه انرژی اتمی همکاری می کند. آفریقای جنوبی هم به زودی در حوزه قدرت روسیه قرار می‌گیرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 با توجه به این حقیقت که روسیه خود را در یکی - قیمت لرزه گیر ارزان - از مناطق دنیا با بالاترین سرعت رشد جای داده است، آمریکا حالا متوجه تمام جوانب تلاش ژئوپلتیکی مسکو برای آفریقا شده است. نیویورک تایمز در مقاله‌ای نوشت که روسیه با استفاده از سلاح رسانه و شبکه‌ تلویزیونی آر تی و آژانس خبری اسپوتنیک نیوز این پیام را می‌رساند:« در حالی که کشورهای غربی و آمریکا قرن هاست - قیمت لرزه گیر ارزان - از آفریقا بهره کشی می کنند، مسکو آماده است با سیاست منفعت دوجانبه در آفریقا فعالیت کند».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 البته واقعیت بسیار متفاوت است. مسکو هم همانند پکن و واشنگتن، آفریقا را یک دارایی با ارزش در محدوده ژئوپلیتیکی جدید خود می داند. روسیه در نفوذ به خاورمیانه موفق بوده است و حالا چشم به سرزمینی حاصلخیز تر برای رشد و منابع طبیعی دارد. آفریقا حالا در میان دو قدرت قدیمی و یک قدرت جدید قرار گرفته است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 انتهای پیام/116

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن