قیمت لرزه گیر آما

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00074.html
لرزه گیر
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۶

بی‌مهری دستگاه‌های دولتی به تولید داخل/ تحریم فرصت است نه تهدید

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: درحال حاضر شاهد توان تولیدی و فناورانه خوبی در کشور هستیم. علی‌رغم این توان، متاسفانه دستگاه‌های دولتی وارد کننده از آن استفاده نمی‌کنند.

محمد حسینی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، درباره لزوم حمایت از ساخت و تولید داخل گفت: درحال حاضر شاهد توان تولیدی و فناورانه خوبی در کشور هستیم. علی‌رغم این توان، متاسفانه بازار مصرف و دستگاه‌های - قیمت لرزه گیر آما - دولتی وارد کننده از آن استفاده نمی‌کنند. در چند وقت گذشته شاهد آن بودیم که وزارت - قیمت لرزه گیر آما - صمت، شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) تفاهم‌نامه‌ای منعقد کردن و درآن قرار شده، دستگاه‌های دولتی نیازهای فناورانه خود را عرضه - قیمت لرزه گیر آما - و برای آن مشتری پیدا کنند. نمایشگاه‌های تقاضا محوری هم برای این منظور برگزار شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: این موضوع کمک فراوانی به ایده‌های فناورانه خواهد کرد. به اعتقاد من اقدام مذکور - قیمت لرزه گیر آما - باید از قبل انجام می‌شد. صندوق توسعه ملی هم باید در این زمینه همکاری‌های لازم را انجام دهد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

حسینی با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی باید نیازهای وارداتی خود را به تولیدکنندگان اعلام کنند، گفت: هرچه سریع‌تر نمونه‌های موفقی که دولت سفارش محصول داده و تولید کننده‌ هم آن را ساخته است، باید معرفی و رسانه‌ای شوند. قراردادهای آن‌ها هم باید منتشر شود تا انگیزه‌‌های لازم را برای دولت و بخش خصوصی ایجاد کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره دلایل عدم اتکاء دستگاه‌های دولتی به تولید و توان داخل گفت: متاسفانه مشکلی که وجود دارد این است که دستگاه‌های دولتی هرکدام بر اساس سلیقه خودشان - قیمت لرزه گیر آما - عمل - قیمت لرزه گیر آما - می‌کنند. بعضا شاهد آن هستیم که محدودیت زمانی را دلیل رفتن به سمت واردات معرفی می‌کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی افزود: به عنوان مثال وزارت نفت با اعلام اینکه به برخی تجهیزات نیاز فوری دارد و عدم تامین آن‌ها منجر به کاهش سطح تولید نفت خواهد شد، نیازهایش را از خارج کشور تامین می کند. حال آنکه بسیاری از این نیازها از قبل قابل پیش بینی بوده و - قیمت لرزه گیر آما - می‌توانستند با برنامه‌ریزی قبلی، اقدام به تولید آن‌ها در داخل کنند. در این صورت ضمن حمایت از تولید ملی، تولید نفت هم کاهش پیدا نمی‌کرد. دستگاه‌های دولتی باید در صدد عرضه نیازهای خود و تامین آن‌ها از داخل باشند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

نماینده مردم تفرش و آشتیان با بیان اینکه تحریم‌ها فرصتی برای اتکاء به توان داخل هستند، گفت: درحال حاضر به دلیل مشکلات ناشی از تحریم اعتبارات ارزی لازم را نداریم. در شرایط فعلی مجبور هستیم به سمت تولید داخل حرکت کنیم. حمایت از - قیمت لرزه گیر آما - تولید داخل به نحوی مقابله با تحریم هم محسوب می‌شود.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن