قیمت ضربه گیر pn10

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00133.html
لرزه گیر
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶

دولتی که در میوه و ارز و پیاز دخالت می‌کند به فساد دامن می‌زند

رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به اینکه بخش خصوصی نخستین قربانی فساد است گفت: اگر دولت بخواهد در همه چیز دخالت کند فساد بیشتر می‌شود و دولت های ما در میوه و ارز و پیاز دخالت می کنند و این یک مشکل است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، خوانساری در پنجمین همایش مبارزه با فساد با اشاره به اینکه بخش خصوصی نخستین قربانی فساد است، اظهار داشت: انجمن تجار برای نخستین بار به همین منظور تشکیل شد. اگر قرار است سرمایه گذاری رشد کند با فساد این امر میسر نیست. سرمایه گذاری داخلی نیز در کنار سرمایه گذاری خارجی، دچار مشکل است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی ادامه - قیمت ضربه گیر pn10 - داد: هر از چند گاهی دادگاهی - قیمت ضربه گیر pn10 - تشکیل و با مفاسدی بر خورد میشود اما این کار به تنهایی نمی تواند زیر بنایی - قیمت ضربه گیر pn10 - فساد را حل کند ولی اتاق تلاش کرده است بیشتر آسیب شناسی و دلایل رشد فساد را پیدا کنیم. - قیمت ضربه گیر pn10 - رقم های فساد هر روز از میلیونی به میلیاردی و الان رقم های باور نکردنی است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: هر سه قوه و اول دولت باید شروع کننده مبارزه - قیمت ضربه گیر pn10 - با فساد باشد و اگر دولت بخواهد در همه - قیمت ضربه گیر pn10 - چیز دخالت کند این امر بیشتر میشود و دولت های ما در میوه و ارز و پیاز دخالت می کنند و این - قیمت ضربه گیر pn10 - یک مشکل است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

خوانساری افزود: در سالهای قبل سازمان چای ، تنباکو ، قند و شکر داشتیم ولی با - قیمت ضربه گیر pn10 - حدف اینها مشکلات این بخش وجود دارد و اگر - قیمت ضربه گیر pn10 - باید مردم حضور داشته باشند دخالت های دولت در امور کوچک نیازی نیست زیرا این کار فساد را گسترش میدهد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی با اشاره به اینکه وقتی در سال ٩٧ جهش ناگهانی ارز رخ داد در ٥ماه 40 بخش نامه تدوین شد، خاطر نشان کرد: عدم شفافیت باعث برداشت های مختلف و اختلال در نظام اقتصادی شد. وجود شرکت های دولتی و خصولتی نیز یکی دیگر از عوامل دامن زدن به فساد است. بودجه شرکت های دولتی دو برابر بودجه عمومی کشور است. ولی میزان مالیات این شرکتها شاید یک هفتم بنگاه های بخش خصوصی است و این نشانه تبعیض و یک عامل اصلی فساد در جامعه است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس اتاق تهران در خصوص ارگان هایی که در اقتصاد دخالت می کنند گفت: ١٥ ارگان دخالت در امور واردات و صادرات دارند، و ماه ها ورود یا صادرات کالا طول میکشد. اما در کشورهای دیگر این امر یک روزه است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

خوانساری تصریح کرد: تصمیمات یک شبه یکی از عوامل فساد است و با تحریم های اخیر شاهد این بودیم که شبانه یک کالا صادرات یا واردات آن ممنوع می - قیمت ضربه گیر pn10 - شد و باعث درامدهایی برای یک نفر در این بازار و بلاتکلیفی صادرکننده یا وارد کننده می شد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی خاطر نشان کرد: اگر بحث زیربنایی حل نشود ، نمی توانیم - قیمت ضربه گیر pn10 - با فساد مبارزه کنیم. نمونه ها زیاد است برای مثال - قیمت ضربه گیر pn10 - موضوع - قیمت ضربه گیر pn10 - عدم سو پیشینه است. هر کاری نیاز به عدم سوپیشینه دارند و باید یک سامانه باشد که افراد دارای سوپیشینه در آن اعلام شود ولی هنوز راه اندازی نشده است - قیمت ضربه گیر pn10 - چرا؟

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: در سازمان نظام - قیمت ضربه گیر pn10 - مهندسی نیز مشکلاتی این چنینی وجود دارد، با پروانه فروشی چرخه فساد در این حوزه شروع می شود، بنابراین چرخه تولید فساد در کشور روز به روز در حال چرهیدن است و با بزرگ شدن دولت این چرخه بزرگتر می شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی ادامه داد : بخش خصوصی - قیمت ضربه گیر pn10 - آمادگی گسترش گفتمان و مقابله با فساد - قیمت ضربه گیر pn10 - را دارد. - قیمت ضربه گیر pn10 - همچنین نیاز به کمپین نه به فساد داریم و رسانه ها را آزاد در بیان اختلالات دراین حوزه بگذاریم. پس راه مبارزه شناسایی علتهاست نه معلولها.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن