قیمت ضربه گیر پمپ آب

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00244.html
لرزه گیر
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸

چین و آمریکا به حل اختلافات تجاری نزدیک شدند

ترامپ گفت مذاکره کنندگان چین و آمریکا در مورد مسائل اصلی مربوط به مرحله اول قرارداد تجاری صحبت کرده‌اند و به یک تفاهم مشترک در حل مشکلات مربوط رسیده‌اند.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، دونالد ترامپ پس از گفتگوهای تلفنی مذاکره کنندگان ارشد چین و آمریکا و توافق برای ادامه کار - قیمت ضربه گیر پمپ آب - بر روی مسائل باقی مانده اعلام کرد این دو کشور به امضای مرحله اول یک قرارداد تجاری نزدیک می شوند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 ترامپ گفت واشنگتن در مراحل نهایی کار بر روی قراردادی قرار دارد که به جنگ تجاری 16 ماه با پکن پایان میدهد. وی همچنین بر حمایت واشنگتن از معترضان هنگ کنگ تاکید کرد. مسئله هنگ کنگ یکی از موارد اختلاف با چین است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 چین اعلام کرد تری برنستاد، سفیر آمریکا را فراخوانده تا اعتراض خود را به تصویب قانون «دموکراسی و حقوق بشر هنگ‌کنگ» در کنگره آمریکا اعلام کند و گفت این قانون دخالت در امور داخلی چین است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 ترامپ در کاخ سفید به خبرنگاران گفت:« ما در مراحل نهایی یک قرارداد مهم - قیمت ضربه گیر پمپ آب - قرار داریم . می توان گفت این یکی از مهم ترین قراردادهای تجاری تا به امروز است. همه چیز به خوبی پیش می رود ولی می خواهیم شاهد بهتر - قیمت ضربه گیر پمپ آب - شدن اوضاع در هنگ‌کنگ هم باشیم».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی گفت رابطه خوبی با شی جین پینگ رئیس جمهور چین دارد و از او انتظار دارد اطمینان دهد که اتفاقات خوبی در هنگ کنگ می‌افتد. احزاب موافق استقلال در هنگ کنگ 90 درصد 452 کرسی شورای منطقه ای را در انتخابات روز یکشنبه به دست آوردند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 ترامپ بدون این که دقیقاً مشخص کند چه انتظاری از شی دارد گفت:« - قیمت ضربه گیر پمپ آب - من فکر می کنم رئیس جمهور شی می تواند این اتفاق را رقم بزند. من او را می شناسم و می دانم او این کار را انجام می دهد».

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 این اظهارات ترامپ در مورد مذاکرات تجاری باعث بالا رفتن بازار سهام شد. سه شاخص اصلی وال استریت به بالاترین حد خود در روز سه‌شنبه رسیدند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 ترامپ این  اظهارات را به دنبال تماس تلفنی رابرت لایت - قیمت ضربه گیر پمپ آب - هایزر نماینده تجاری آمریکا و استیون منوچین وزیر خزانه داری این کشور با معاون نخست وزیر چین بیان کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 وی گفت مذاکره کنندگان در مورد مسائل اصلی مربوط به مرحله اول قرارداد تجاری صحبت کرده‌اند و به یک تفاهم مشترک در حل مشکلات مربوط رسیده‌اند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 انتظار می‌رفت مرحله اول این قرارداد تجاری در نوامبر تکمیل شود ولی متخصصان و افراد نزدیک به کاخ سفید هفته گذشته گفتند با توجه به فشار چین برای لغو - قیمت ضربه گیر پمپ آب - بیشتر عوارض، امضای این قرارداد به سال جدید موکول می شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

کلیان کانوی، مشاور کاخ سفید گفت آمریکا و چین به مرحله اول قرار داد تجاری بسیار نزدیک شده اند. وی گفت ترامپ می خواهد این قرارداد در چند مرحله بسته شود چون به نظر او یک قرارداد بسیار بزرگ و تاریخی است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 ترامپ در ماه اکتبر گفت انتظار دارد پس از تکمیل مرحله اول، به سرعت وارد مرحله دوم مذاکرات شوند و بر مسائل مهم تری مثل تقاضای چین برای انتقال فناوری شرکت‌های آمریکایی به رقبای چینی تمرکز کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/79

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن