فروش لرزه گیر pn10

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00135.html
لرزه گیر
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

گزارش روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز از بودجه غیرنفتی سال آینده ایران

روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز طی گزارشی از لایحه بودجه ۹۹ دولت ایران نوشت: رقم پیش بینی شده برای صادرات نفت ایران در بودجه سال آینده ۵۰۰ هزار بشکه در روز است.

 به - فروش لرزه گیر pn10 - گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از فایننشال تایمز، - فروش لرزه گیر pn10 - با انتظار کاهش 70 درصدی درآمدهای نفتی ایران، روحانی رئیس جمهور ایران با ارائه بودجه سال مالی آینده به مجلس گفت:« این بودجه برای مقاومت در برابر تحریم ها طراحی شده و به دنیا اعلام می‌کند که ما کشور را علی‌رغم تحریم‌ها مدیریت می‌کنیم. به خاطر شرایط سختی که پیش بینی می‌کنیم، این بودجه وابستگی چندانی به درآمدهای نفتی - فروش لرزه گیر pn10 - ندارد».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتظار می رود بودجه سال آینده ایران که حالا منتظر تاییدیه مجلس است، 4845 تریلیون ریال - فروش لرزه گیر pn10 - باشد. این مقدار برابر با 115.3 میلیارد دلار با نرخ رسمی دلار در ایران است که از آن برای واردات کالا استفاده می شود و یا معادل با 40 میلیارد دلار با نرخ - فروش لرزه گیر pn10 - غیررسمی دلار در بازار آزاد است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 جمهوری اسلامی پیش‌بینی کرده که صادرات نفت آن 482 تریلیون ریال در سال - فروش لرزه گیر pn10 - آینده برایش درآمد داشته باشد - فروش لرزه گیر pn10 - یعنی تقریباً 70 درصد کمتر از سال - فروش لرزه گیر pn10 - جاری. این مقدار برابر با فروش حدود 500 هزار بشکه در روز نفت است که نسبت به 2.8 میلیون بشکه فروخته شده - فروش لرزه گیر pn10 - قبل از اعمال تحریم ها بسیار پایین تر است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 دولت ایران همچنین برای جبران کمبود درآمدهای نفتی، اوراق قرضه اسلامی بیشتری در بازار داخلی خواهد فروخت و انتظار دارد از فروش شرکت های دولتی 114.8 تریلیون ریال درآمد داشته باشد. دولت - فروش لرزه گیر pn10 - همچنین قصد دارد درآمدهای مالیاتی خود را 13 درصد افزایش دهد و به 1950 تریلیون ریال برساند. افزایش مالیات ضربه دیگری به کسب و کارهایی است که درگیر یک اقتصاد کند هستند. صندوق بین‌المللی پول - فروش لرزه گیر pn10 - پیش‌بینی کرده اقتصاد ایران در سال جاری 9.5 درصد کوچکتر شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 تصمیم ماه گذشته دولت برای افزایش قیمت بنزین باعث - فروش لرزه گیر pn10 - ناآرامی هایی در کشور شد ولی تهران همچنان بر طرح خود برای کاهش یارانه انرژی پایبند است. دولت برای از بین بردن بار اقتصادی بر خانواده‌های کم درآمد تر، به آنها پول نقد میدهد. انتظار می رود حقوق های دولتی 15 درصد - فروش لرزه گیر pn10 - افزایش یابد در حالی که بودجه بخش سلامت 83 درصد بالا می رود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 روحانی گفت:« ما می دانیم که مردم به خاطر تحریم‌ها تحت فشار قرار دارند و قدرت خرید آنها کاهش یافته است ولی سعی میکنیم این فشار را برداریم. در شرایط فعلی ما با مشکلات زیادی در واردات و صادرات و نقل و انتقال های مالی مواجه هستیم - فروش لرزه گیر pn10 - و برای صادرات نفت مشکل داریم».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/162

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن