فروش لرزه گیر پمپ آب

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00227.html
لرزه گیر
۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

ساخت پل ۱ کیلومتری روی رود آمور برای اتصال روسیه و چین

عملیات ساخت یک پل بر روی رودخانه آمور برای اتصال روسیه و چین در خاور دور به اتمام رسید و دو کشور از طریق این پل یک کیلومتری به هم متصل شدند.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، ساخت یک پل بر روی رودخانه آمور برای اتصال روسیه و چین در خاور دور تکمیل شده است. این جاده تاریخی اولین جاده در نوع خود بین این دو کشور است و قرار است روابط اقتصادی بین آنها را تقویت کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این پل شهر «هی هه» شمال چین را به شهر «بلاگووشچنسک» در خاور دور روسیه متصل می کند این دو شهر در دو طرف رودخانه آمور قرار دارند که چینی ها آن را با نام «هیلانگجیانگ» می - فروش لرزه گیر پمپ آب - شناسند. این پل بیش از یک کیلومتر طول دارد و بخشی از یک پروژه بزرگراهی دو بانده 19.9 کیلومتری است. 

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 این پروژه بلند پروازانه 300 میلیون دلاری در دسامبر 2016 آغاز شد و دو بخش این - فروش لرزه گیر پمپ آب - پل کابلی بزرگ در پایان ماه می به هم متصل شدند. نقطه عطف بعدی - فروش لرزه گیر پمپ آب - در ساخت این پل امروز بود یعنی وقتی که مقامات محلی پایان ساخت و ساز را اعلام کردند و راه برای افتتاح این پل - فروش لرزه گیر پمپ آب - در آوریل 2020 باز شد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 واسیلی اورلوف، فرماندار - فروش لرزه گیر پمپ آب - منطقه آمور در یک مراسم خاص برای پایان این پروژه گفت:« این پل یک اهمیت استراتژیک برای ما دارد و یک مسئله بسیار جدی برای منطقه ماست».

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 شرایط سخت جوی این منطقه بسیار سرد سال‌هاست جلوی تجارت بین مرزی را گرفته است ولی این پروژه بلندپروازانه قرار است این مشکل را حل کند. طبق گفته الکساندر کوزلوف، وزیر توسعه خاور دور روسیه، پس از عملیاتی شدن این مسیر، حمل و نقل کالا 8 برابر شده و به 4 میلیون تن می‌رسد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 پل جدید باید گردشگری را هم توسعه دهد و جریان گردشگری از چین را به 2 میلیون - فروش لرزه گیر پمپ آب - برساند. ولی گردشگران اولیه نمی توانند از این جاده استفاده کنند چون تنها برای کامیون های باری قابل استفاده خواهد بود. یک سال و نیمه دیگر طول می کشد تا یک مسیر عبوری برای حمل و نقل مسافران با اتوبوس ساخته شود.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 ولی طبق گفته کوزلوف، گردشگران یک مسیر راحت تر و ارزان تر برای رسیدن به آن طرف رودخانه خواهند داشت چون روسیه هم در حال ساخت یک مسیر کابلی - فروش لرزه گیر پمپ آب - بر روی رودخانه آمور است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 انتهای پیام/94

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن