فروش لرزه گیر پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00081.html
لرزه گیر
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷

چین وضع عوارض جدید بر کالاهای آمریکایی را به تعویق انداخت

چین عوارض اضافی را که قرار بود در پانزدهم دسامبر بر برخی کالاهای آمریکایی وضع کند، به تعویق انداخت.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، پس از اینکه بزرگ‌ترین اقتصادهای  جهان در مورد مرحله اول قرارداد تجاری توافق کردند، کمیسیون عوارض گمرکی شورای دولتی چین - فروش لرزه گیر پمپ - اعلام کرد این کشور عوارض اضافی را که قرار بود در پانزدهم دسامبر بر برخی کالاهای آمریکایی وضع - فروش لرزه گیر پمپ - کند، - فروش لرزه گیر پمپ - به تعویق می‌اندازد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

طبق این  قرارداد که ماه‌هاست شایعات پیرامون آن بازارهای جهانی را سرگردان کرده است، - فروش لرزه گیر پمپ - عوارض آمریکا به‌ازای افزایش خرید محصولات کشاورزی و سایر کالاهای این کشور توسط چین کاهش می‌یابد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

عوارض تلافی‌جویانه چین - فروش لرزه گیر پمپ - که قرار بود در پانزدهم دسامبر - فروش لرزه گیر پمپ - اجرایی شوند، برخی کالاها از ذرت و گندم - فروش لرزه گیر پمپ - گرفته تا خودروهای آمریکایی و قطعات خودرو را در بر می‌گیرد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 این کمیسیون در بیانیه‌ای که در وب‌سایت وزارتخانه‌های دولتی چین مانند وزارت دارایی این کشور منتشر شد، اعلام کرد عوارضی که قبلاً بر کالاهای آمریکایی اعمال شده بود، همچنان - فروش لرزه گیر پمپ - پابرجا هستند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

در این بیانیه آمده است: «چین امیدوار است بر اساس برابری و احترام متقابل با آمریکا همکاری کند تا نگرانی‌های اصلی هر دو طرف برطرف شود و روابط پایدار اقتصادی و تجاری - فروش لرزه گیر پمپ - بین چین و آمریکا بهبود یابد».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

چین توافق کرده طی دو سال - فروش لرزه گیر پمپ - آینده، حداقل 200 میلیارد دلار بیشتر از سال 2017 محصولات و خدمات از آمریکا وارد کند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

بیانیه‌ای که توسط نمایندگی تجارت آمریکا منتشر شد نشان می‌دهد آمریکا 25 درصد عوارض بر 250 میلیارد دلار از کالاهای چینی را دست‌نخورده باقی می‌گذارد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 انتهای پیام/34+

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن