فروش لرزه گیر لاستیکی

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00275.html
لرزه گیر
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴

صنعتگران ایرانی ۶ برابر کشورهای پیشرفته مالیات می‌دهند

یک کارشناس اقتصادی با بیان این که صنعت به تنهایی ۶۱ درصد مالیات در ایران را پرداخت می کند گفت: این در حالی است که در اکثر کشورهای پیشرفته سهم مالیات صنعت کمتر از ۱۰ درصد است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، سینا احدیان، کارشناس اقتصادی در برنامه پایش در خصوص وضعیت صنعت در اقتصاد ایران تصریح کرد: سهم صنعت در تولید ناخالص داخلی، 12 درصد است. اما صنعت به تنهایی 61 درصد مالیات کشور را پرداخت می کند. در دنیا این روند برعکس است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: سهم - فروش لرزه گیر لاستیکی - صنعت در - فروش لرزه گیر لاستیکی - تولید ناخالص کشورهای مالزی، کره جنوبی و فرانسه بیش از 20 درصد است و در پرداخت مالیات نیز 3.2، 13.6 و 16.5 درصد می باشد. به طورکلی در اکثر کشورهای پیشرفته سهم مالیات صنعت کمتر - فروش لرزه گیر لاستیکی - از 10 درصد است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

احدیان گفت: وقتی وضعیت صنعت ما بدین شکل است، پس توان رقابت با کشورهای پیشرفته را از - فروش لرزه گیر لاستیکی - دست می دهد. در حال حاضر دست دولت در گلوی صنعت گران است و آنها تحت فشار هستند. اساسا مالیات منبع درآمد دولت ها در کشورهای پیشرفته است. همچنین به عنوان ابزار - فروش لرزه گیر لاستیکی - تنظیمی استفاده می شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی تصریح کرد: این مسئله بدین معناست که مالیات ابزاری برای رشد صنایع مولد است. بدین ترتیب که دولت با کاهش مالیات صنایع مولد به رشد و نمو آنان کمک می کند و به نوعی از مالیات به عنوان مشوق استفاده می نماید.  

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

این کارشناس اقتصادی ادامه داد: - فروش لرزه گیر لاستیکی - بر اساس قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و - فروش لرزه گیر لاستیکی - ارتقای - فروش لرزه گیر لاستیکی - نظام مالی کشور مصوب سال 94، واحدهای مستقر در مناطق کمتر توسعه یافته به مدت 10 سال با نرخ صفر مشمول مالیات می باشد. همچنین طبق قانون برای شهرک های صنعتی - فروش لرزه گیر لاستیکی - که فاصله 120 کیلومتر تا تهران دارند، 5 سال معافیت مالیاتی باید در نظر گرفته شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

احدیان تاکید کرد: پس از این موضوع، هیئت وزیران در تدوین آیین نامه اجرایی این قانون، بندی اضافه می کند که باید فاصله هوایی شهرک ها بیش از 120 کیلومتر باشد تا مشمول قانون گردند. همین مسئله باعث شد - فروش لرزه گیر لاستیکی - که خیلی از صنایع اطراف تهران مشمول مالیات شوند. البته نکته جالب ماجرا اینجاست که شهرک های صنعتی قم و سمنان مشمول این فاصله نمی شوند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی ادامه داد: البته در توضیح این استثنا باید از آقای رئیس جمهور و رئیس مجلس سوال شود!

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

احدیان تصریح کرد: همین اضافه شدن بند به آیین نامه، خیلی از صنایع را به تعطیلی کشاند و باعث شد تولید به انزوا برود. همچنین باعث فرار سرمایه گذاران داخلی و خارجی از تولید شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: دو - فروش لرزه گیر لاستیکی - نفر از وزرای وقت در همان زمان نسبت به فاصله هوایی صنایع اعتراض کردند. اما تا کنون هیچ اتفاقی صورت نگرفته است و معاون اول رئیس جمهور به این نامه - فروش لرزه گیر لاستیکی - ها پاسخ نداده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

احدیان با بیان اینکه 52 درصد از 300 هزار میلیاردر کشور پرونده - فروش لرزه گیر لاستیکی - مالیاتی ندارند، افزود: 48 درصد مابقی نیز مالیات واقعی خود را پرداخت نمی کنند. در این کشور باید دلالان و پزشکان و وکلا مالیات - فروش لرزه گیر لاستیکی - دهند که درآمد های راحت و بالا دارند. اما در - فروش لرزه گیر لاستیکی - حال حاضر بار مالیات کشور - فروش لرزه گیر لاستیکی - روی تولید است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

احدیان در پایان گفت: یک ستاد اقتصاد مقاومتی در کشور با فرماندهی معاون اول رئیس جمهور تشکیل - فروش لرزه گیر لاستیکی - شد اما تاکنون هیچ تاثیری نداشته است. باید از فرار مالیاتی در کشور جلوگیری کرد و بار پرداخت مالیات را ار دوش کارآفرینان و صنعتگران برداشت.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن