فروش لرزه گیر ارزان

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00191.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴

رفع مشکلات مربوط به رسوب ۱۵۰۰ کانتینر برنج

در روزهای اخیر موضوع دپو ۱۵۰۰ کانتینر برنج در گمرک شهید رجایی مطرح شده بود که با پیگیریهای انجام شده دستور ترخیص این محموله‌ها صادر شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، درحالی که به دلیل ابهامات اجرای استاندارهای مختلف ترخیص 1500 کانتینر برنج با مشکلاتی رو به رو شده بوده پیگیریها نشان‌می - فروش لرزه گیر ارزان - دهد مشکلات مربوط به خروج کانتینرهای برنج رسوبی بر طرف شده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

معاون فنی گمرک در همین خصوص گفته بود، - فروش لرزه گیر ارزان - با توجه به اینکه کنترل مجوزهای - فروش لرزه گیر ارزان - قانونی از جمله استاندارد توسط گمرک، قبل از ترخیص کالا الزامی است و سازمان‌های متولی صدور مجوز - فروش لرزه گیر ارزان - باید نسبت به بارگذاری - فروش لرزه گیر ارزان - مجوزهای ترخیص صادره - فروش لرزه گیر ارزان - در بستر سامانه جامع گمرکی اقدام نمایند و اصولاً تا این مجوزهای ترخیص به گمرک ارائه نشود، کالا قابلیت ترخیص ندارد و تشریفات - فروش لرزه گیر ارزان - گمرکی به پایان نمی‌رسد، گمرکات اجرائی نیز بدون کنترل سیستمی مجوزها نمی‌توانند نسبت به ترخیص - فروش لرزه گیر ارزان - کالا اقدام نمایند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

ارونقی افزود: بنابراین، اگر ترخیص قسمتی از برنج‌های دپوشده در بندر شهید رجائی صورت نگرفته به‌دلایل مختلف از - فروش لرزه گیر ارزان - جمله عدم صدور مجوزهای قانونی مربوطه بوده که مانع ترخیص این کالاها شده و در این خصوص باید دلیل را از سازمان‌های مربوطه جویا شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

معاون فنی گمرک ایران در خاتمه بیان نمود: علی‌رغم ابلاغ مصوبۀ ستاد تنظیم بازار مبنی بر آزاد شدن ترخیص برنج، بیش از 1500 کانتینر برنج در بندر شهید - فروش لرزه گیر ارزان - رجائی دپو شده است که قریب به اتفاق این برنج‌ها به گمرک شهید رجائی اظهار شده‌اند لیکن باید مجوز استاندارد به‌صورت سیستمی به گمرک مزبور - فروش لرزه گیر ارزان - ارسال شود تا - فروش لرزه گیر ارزان - امکان ترخیص این تعداد کانتینر محقق شود.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

سخنگوی ستاد تنظیم بازار در گفتگو با خبرنگار اقتصادی تسنیم، گفت: صورت جلسه سه جانبه به استناد اختیارات تفویض شده از سوی شورای عالی - فروش لرزه گیر ارزان - استاندارد به وزارت صمت، سازمان استاندارد و دستگاههای تخصصی ذیربط (وزارت جهاد) صرفا در خصوص درصد شکستگی محموله برنج به امضا رسیده و در حال ابلاغ به گمرک است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی گفت: بر اساس این مصوبه صرفا درصد شکستگی برنج بر اساس استاندارد سابق اعمال می‌گردد و سایر شاخصهای استاندارد برنج مطابق مصوبه شورای عالی استاندراد در حال اجرا میباشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این مقام مسئول گفت: پس ابلاغ مصوبه به گمرک حداکثر تا فردا عملیات ترخیص برنج از بنادر کشور - فروش لرزه گیر ارزان - با سرعت انجام خواهد شد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن