فروش لرزه گیر آما

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00075.html
لرزه گیر
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲

نامه دفتر جهانگیری به همتی برای تعیین تکلیف بدهی‌ معوق واحدهای تولیدی

دفتر معاون اول رئیس‌جمهور با ارسال نامه‌ای به رئیس‌کل بانک مرکزی خواستار بررسی درخواست خانه صنعت ایران در اجرای مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید توسط شورای پول و اعتبار برای تعیین‌تکلیف بدهی‌های معوق واحدهای تولیدی شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، نیمه آذرماه امسال رئیس - فروش لرزه گیر آما - خانه صنعت، معدن - فروش لرزه گیر آما - و تجارت ایران با ارسال نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار تعیین تکلیف بدهی معوق واحدهای تولیدی و اجرای مصوبه ستاد تسهیل رفع موانع تولید شده بود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

سهل‌آبادی در این نامه اعلام کرده بود "که بانک‌های عامل قرار شد با دریافت 5 درصد - فروش لرزه گیر آما - از اصل و سود بدهی به‌عنوان پیش‌پرداخت و اعطای یک سال تنفس و تقسیط بدهی در 5 سال در اقساط - فروش لرزه گیر آما - مساوی یا نامساوی یا پلکانی مورد توافق مشروط به اینکه میزان تنفس و تقسیط - فروش لرزه گیر آما - بیشتر از - فروش لرزه گیر آما - 6 سال نشود اقدام کنند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

ضمناً با امکان کاهش دوران تنفس و افزایش دوران تقسیط نیز براساس توافق میان وزارت صنعت، وزارت اقتصاد، وزارت کار و بانک مرکزی به جمع‌بندی رسیدند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

علاوه بر این قرار این بود با اجرای - فروش لرزه گیر آما - این - فروش لرزه گیر آما - مصوبه کلیه واحدهای تولیدی از سرفصل بدهکاران غیرجاری بانکی خارج و کلیه محدودیتهای بانکی توسط بانکهای عامل مرتفع شوند به‌نحوی که - فروش لرزه گیر آما - در صورت انجام تعهدات مشمول بخشودگی 100درصدی جرایم می‌شدند اما متأسفانه علی‌رغم گذشت بیش از دو ماه از این مصوبه و پیگیری مکرر از سوی واحدهای تولیدی هنوز این موضوع بسیار مهم ستاد تسهیل و رفع موانع تولید جهت ابلاغ به بانکها در شورای پول و اعتبار طرح نشده - فروش لرزه گیر آما - است، لذا درخواست داریم با توجه به اهمیت و فوریت موضوع خصوصاً در شرایط جنگ اقتصادی و نیاز سربازان این عرصه به حمایت و مساعدتهای متولیان امر دستورات لازم برای ابلاغ این موضوع صادر شود".

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

در همین ارتباط دفتر معاون اول رئیس جمهور با ارسال نامه به عبدالناصر همتی رئیس‌کل بانک مرکزی خواستار بررسی موضوع و انجام اقدام لازم شده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

فروش لرزه گیر آما

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/+

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن