فروش لرزه گیر

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00019.html
لرزه گیر
۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷

روسیه تولید طلا را ۱۸ درصد افزایش داد

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده توسط وزارت دارایی روسیه، این کشور از ژانویه تا ماه جولای سال جاری میلادی بیش از ۱۸۵.۱ تن طلا تولید کرده که ۱۷.۸ درصد بیشتر از همین دوره در سال گذشته است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به - فروش لرزه گیر - نقل از راشاتودی، طبق آخرین - فروش لرزه گیر - اطلاعات منتشر - فروش لرزه گیر - شده توسط وزارت دارایی روسیه، این کشور از ژانویه تا ماه جولای سال جاری میلادی بیش از 185.1 - فروش لرزه گیر - تن طلا تولید کرده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 این وزارتخانه طی بیانیه ای اعلام کرد روسیه 17.8 درصد طلای بیشتری نسبت به همین دوره زمانی در 2018 تولید کرده است. تولید شمش طلا در سال گذشته حدود 157.2 تن بود.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 نقره چنین - فروش لرزه گیر - افزایش تولیدی را ثبت نکرد، در عوض در همین دوره زمانی شش ماهه 6 درصد کاهش داشت. تولید سالانه نقره از 585.3 تن در 2018 تا 549.9 تن در 2019 کاهش یافته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 روسیه به طور مداوم در حال افزایش طلا در ذخایر ملی خود بوده و حالا ارزش این ذخایر به 548.7 میلیارد دلار می‌رسد. طبق گزارش بانک مرکزی روسیه،ارزش دارایی های طلا در این ذخایر تا اول دسامبر به تنهایی - فروش لرزه گیر - حدود 108 میلیارد دلار بوده و - فروش لرزه گیر - به 2261 تن ( 72.7 اونس) می رسد. به این ترتیب خرید طلای روسیه از ژانویه تا نوامبر 2019 برابر با 150 - فروش لرزه گیر - تن بوده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 تمایل روزافزون مسکو به این فلز زرد از آنجا ناشی می‌شود که روسیه و سایر کشورها در حال متنوع کردن ذخایر خود و دور شدن از دلار آمریکا هستند. بانکهای مرکزی سراسر جهان تا - فروش لرزه گیر - اکتبر سال - فروش لرزه گیر - جاری میلادی  خزانه های خود را با 562 تن طلا - فروش لرزه گیر - پر کردند و انتظار می رود خرید جهانی شمش طلا در سال جاری میلادی - فروش لرزه گیر - به سختی به 650 تن سال گذشته برسد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 انتهای پیام/85

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن