فروش ضربه گیر pn10

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00132.html
لرزه گیر
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸

فقر احساسی در حال گسترش در جامعه است

رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: تجمل گرایی به یک موضوع اجتماعی تبدیل شده و فقر احساسی در حال ترویج در جامعه است و بسیار اثر گذارتر از فقر واقعی است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، غلامحسین شافعی در پنجمین همایش مبارزه با فساد با اشاره به اینکه ما مدعی اخلاق هستیم - فروش ضربه گیر pn10 - ولی نمیدانیم چه بر سر اخلاق آورده ایم، اظهار داشت: - فروش ضربه گیر pn10 - دیگر قبح فساد در - فروش ضربه گیر pn10 - کشور ریخته شده و باید بدانیم که این موضوع یک تا ٨درصد در رشد اقتصادی کشورها می تواند اثر گذار باشد. 

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی افزود از دست دادن سرمایه های اقتصادی کشور به شدت در حال ترویج است و عامل آن فساد است. خطرناک تر این که تجمل گرایی به یک موضوع اجتماعی شده و فقر احساسی در حال ترویج در جامعه است و بسیار اثر گذار تر از فقر واقعی است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 رئیس اتاق ایران - فروش ضربه گیر pn10 - با اشاره به صحبت های رهبری، در خصوص مبارزه با فساد گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که فساد شبیه به یک اژدهای هفت سر و فساد اقتصادی یک خوره و سرطان است و اگر سرطان پیشرفته شود لا علاج خواهد شد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی تصریح کرد: ما دیگر عادت کردیم به معلول ها بپردازیم و علت را کنار گذاشتیم، اما اگر به جای مبارزه با فساد به فاسد بپردازیم فساد همین طور اضافه می شود و ما همچنان به فاسد می پردازیم. 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

شافعی ادامه داد: اصل اساسی مبارزه با علت است و موضوع دیگر این است که در جوامع مختلف به این نتیجه رسیدند که تنها یک درصد مردم هستند که تحت هیچ شرایطی امکان ندارد به فساد روی آورند و یک درصدی نیز هستند که در فساد هستند و ٩٨درصد جامعه آماده غلطیدن در - فروش ضربه گیر pn10 - فساد هستند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس اتاق بازرگانی ایران  درپایان خاطر نشان کرد: روندی که در فساد پیش می رود از یک موضوع سرچشمه  می گیرد و شاید جزو اولویت های اول است که به آن توجه نمی شود. آنچه آینده جامعه را با مشکل مواجه می - فروش ضربه گیر pn10 - کند روند مسأله اخلاق است زیرا مسایل اقتصادی آنقدر برای ما مسأله ساز نیست که اخلاق میتواند، مشکل ایجاد کند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن