فروش ضربه گیر پمپ آب

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00240.html
لرزه گیر
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

توافق ترکیه و قطر برای مبادلات ۵ میلیارد دلاری با پول های ملی

بانک مرکزی ترکیه پس از دیدار رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور این کشور از دوحه اعلام کرد محدوده قرارداد تبادل ارزی که برای تبادل لیر آنکارا با ریال قطر بسته شده است از ۳ میلیارد به ۵ میلیارد دلار افزایش می یابد.

 به - فروش ضربه گیر پمپ آب - گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از فایننشال تایمز، انتظار می رود پس از توسعه یک قرارداد مبادله ارزی بین بانک‌های مرکزی ترکیه و قطر، قطر ذخایر ارز خارجی ترکیه را 2 میلیارد دلار افزایش - فروش ضربه گیر پمپ آب - دهد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 بانک مرکزی ترکیه اعلام کرد آنکارا و دوحه - فروش ضربه گیر پمپ آب - توافق کرده‌اند سقف قرارداد فعلی مبادله ارزی را به نشانه دوستی دو طرفه بالا ببرند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 بانک مرکزی ترکیه پس از دیدار رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور این کشور از دوحه اعلام کرد محدوده این قرارداد که برای تبادل لیر آنکارا با ریال قطر بسته شده است از 3 میلیارد به 5 میلیارد دلار افزایش می یابد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 به گفته این بانک هدف از این قرارداد تسهیل تجارت دو جانبه با ارز های داخلی و حمایت از ثبات مالی دو کشور است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 انتظار می‌رود بالا بردن سقف تبادلات این قرارداد، خود را در ارقام ذخایر رسمی بانک مرکزی نشان دهد. سرمایه گذاران و تحلیل گران از زمان بحران ارزی سال گذشته به دقت این ذخایر را تحت نظارت دارند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 استفاده - فروش ضربه گیر پمپ آب - این بانک از سایر قراردادهای تبادلات ارزی کوتاه مدت سوالاتی - فروش ضربه گیر پمپ آب - در مورد اندازه واقعی ذخایر ترکیه برای حفاظت از لیر و - فروش ضربه گیر پمپ آب - تضمین بدهی بزرگ خارجی آن به وجود آورده است. بانک مرکزی ترکیه قبلا اذعان کرده بود قراردادهای تبادل ارزی بر ارقام - فروش ضربه گیر پمپ آب - ذخایر آن تاثیر می گذارند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 آخرین اطلاعیه این بانک نشانه‌ای از اتحادی نزدیک بین ترکیه و قطر است که - فروش ضربه گیر پمپ آب - نیروهایشان را علیه عربستان سعودی و متحدانش در درگیریهای منطقه‌ای متحد کرده اند. پس از تحریم قطر توسط عربستان سعودی در 2017، اردوغان از این کشور - فروش ضربه گیر پمپ آب - حمایت کرد. وی در دیدار از پایگاه نظامی تازه تکمیل شده ترکیه در قطر توضیح داد که این پایگاه نشانه‌ای از برادری، دوستی، اتحاد و صمیمیت بین دو کشور است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 قطر به خاطر ذخایر بزرگ گازی که دارد ثروتمندترین کشور جهان از نظر درآمد سرانه است. وقتی ترکیه در تابستان 2018 با کاهش شدید ارزش پولش مواجه شد، خطر قول داد 15 میلیارد دلار در ترکیه سرمایه گذاری کند. این اقدام حمایتی نمادین از آنکارا - فروش ضربه گیر پمپ آب - در بحبوحه این بحران بود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 ولی این قول هنوز هم در هیچ کدام از - فروش ضربه گیر پمپ آب - اطلاعیه های سرمایه گذاری عمومی نیامده است. این قرارداد مبادله ارزی بیشتر یک قرارداد وامگیری است تا - فروش ضربه گیر پمپ آب - یک سرمایه‌گذاری .

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

قطر سال گذشته یک جت خصوصی به ترکیه داد و گفت که بزرگترین و گرانترین جت در نوع خود است. اردوغان سال گذشته گفت این هواپیما هدیه ای بوده از طرف شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر به ترکیه.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 انتهای پیام/84

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن