فروش ضربه گیر پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00082.html
لرزه گیر
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۸

رشد ۲ برابری صادرات به چین، هند و همسایه‌ها ممکن است، نه فقط با سیاست

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین با تأکید بر اینکه افزایش ۲ برابری صادرات به کشورهای همسایه مستلزم برنامه‌ریزی دقیق است، گفت: حل مسائل سیاسی بین المللی و نگاه صادراتی به تولید،‌ لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

مجیدرضا حریری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در خصوص تأکید وزارت صنعت بر افزایش دوبرابری صادرات به کشورهای - فروش ضربه گیر پمپ - همسایه، اظهار داشت: بر اساس تصمیم وزارت صنعت قرار است میزان صادرات به کشورهای همسایه و چین و هند به دو برابر افزایش یابد، که - فروش ضربه گیر پمپ - رسیدن به این رقم غیر ممکن و بعید نیست، اما مستلزم این است که برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی گفت: ابتدا باید دید کالاهایی که تاکنون صادر  شده، چه میزان گنجایش افزایش دارد و دوم اینکه چه کالاهای دیگری بازار و امکان صادرات آن وجود دارد. همه این مسائل به بازاریابی، و روابط تجاری بستگی دارد. یکی از موضوعاتی که باید در این مسیر بررسی شود، میزان اهمیت بازار این 15 کشور است، بنابراین باید دید چه اقداماتی برای ورود به بازار‌ پولدار کشورهای همسایه لازم است، زیرا بازار ارمنستان و تاجیکستان با بازار عربستان از نظر اهمیت کاملا متفاوت است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین با اشاره به - فروش ضربه گیر پمپ - بازار چین و برنامه‌های ایران برای افزایش صادرات به این کشور، خاطر نشان کرد:‌ این کشور از همه دنیا واردات داشته که رقم آن حدود 2 هزار و 100 میلیارد دلار است که ایران تنها به کمتر از 700 میلیارد دلار آن می تواند، برای - فروش ضربه گیر پمپ - صادرات به چین فکر کند. بر همین اساس در اتاق ایران و چین به دنبال برنامه ریزی برای افزایش حجم صادرات کالایی که در حال حاضر ارسال می‌شود و پیدا کردن بازار و کالای جدید به چین هستیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

حریری ادامه داد: برای برنامه ریزی در این حوزه نیز نیازمند برخی آمار و اطلاعات هستیم که باید از سوی دولت و گمرک ارائه شود. در حال حاضر چارچوب اصلی برنامه افزایش صادرات به چین تعیین شده و در حال مکاتبه برای دریافت اطلاعات و آمار لازم در این حوزه (میزان صادرات به چین،‌تعداد کالا و حجم هر کدام و ..) هستیم.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی در خصوص - فروش ضربه گیر پمپ - مشکل نقل و انتقال پول و حمل و نقل کالا نیز تصریح کرد: نزدیک یک دهه است که از طریق سیستم بانکی بین المللی امکان نقل و انتقال پول وجود ندارد، بنابراین هزینه‌ای که برای - فروش ضربه گیر پمپ - تجارت پرداخت می کنیم، نسبت به رقبا بیشتر است. در خصوص حمل و نقل نیز باید این موضوع را بپذیریم که مشکل داریم، اما نکته مهم این است که باید روابط سیاسی و دیپلماسی کشور را هم حل کنیم.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین با اشاره به اینکه وقتی در مناسبات سیاسی و دیپلماسی ایران مشکلات فعلی نبود،‌ نیز تجارت مناسبی با سایر کشورها نداشتیم، - فروش ضربه گیر پمپ - تصریح کرد:‌ دلیل اصلی نداشتن صادرات مناسب،‌ نبود برنامه ریزی لازم در تولید به منظور حضور در بازارهای صادراتی است. بنابراین، حل مسائل سیاسی و نگاه صادراتی به تولید،‌ لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

به گفته وی، حل مسائل سیاسی و دیپلماسی به تنهایی نشان دهنده این نیست که دنیا برای تولیدات ما سر و دست می‌شکند، بنابراین باید کاری کنیم که تولیدات صادراتی ما از نظر کیفیت و قیمت قابل رقابت با باشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

حریری در پایان در خصوص برنامه ریزی و مذاکرات اتاق ایران و چین با وزارت صنعت برای توسعه صادرات - فروش ضربه گیر پمپ - به این کشور، اظهار داشت: پس از سفر وزیر صمت به کشور چین، وی دستور داد تشکّل مختص چین و بررسی توسعه روابط تجاری با محوریت  اتاق ایران و چین و سازمان - فروش ضربه گیر پمپ - توسعه و تجارت تشکیل شود، اما هنوز با گذشت حدود 20 روز از این سفر، موفق به برگزاری - فروش ضربه گیر پمپ - جلسه نشده‌ایم.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن