ضربه گیر pn16 پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00091.html
لرزه گیر
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

تخلیه ۱۱۰ هزار تن روغن خوراکی فقط از یک بندر

با تخلیه محموله بیست و یکمین کشتی حامل روغن خوراکی خام به مجتمع بندری کاسپین، ظرف یکسال اخیر بالغ بر۱۱۰ هزار تن روغن خوراکی جهت بهره برداری واحدهای تولیدی، از طریق این مجتمع بندری وارد کشور شده است.

به گزارش گروه اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در راستای تامین مواد اولیه تولید روغن های خام خوراکی در واحدهای تولیدی و تأمین مستمر کالاهای اساسی کشور؛ محموله های روغن خوراکی از طریق این مجتمع بندری وارد کشور شده تا پس از تصفیه، تکمیل و بسته بندی در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

احداث مخازن فله مایع و یک پست اسکله دلفین - ضربه گیر pn16 پمپ - توسط سرمایه گذار بخش خصوصی به منظور پهلوگیری کشتی های تانکر حمل مایعات در این مجتمع بندری، بهمراه فاصله کم مخازن تا اسکله های این مجتمع بندری یکی از مزیت های مخازن موجود و در حال ساخت است که به نوعی به عنوان یک مزیت رقابتی محسوب شده و باعث کاهش مدت زمان تخلیه کشتی های حمل روغن و هزینه های مترتب بر آن گردیده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

از سوی دیگر نزدیکی مجتمع بندری کاسپین به تهران و کارخانجات تولید روغن کشور از مزایای ترانزیت این مواد اولیه از طریق این مجتمع بندری است که زمینه کاهش هزینه های حمل کالا را فرآهم می کند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

تاکنون این بندر میزبان 99 کشتی به منظور تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی و مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات کشورمان بوده است. از این تعداد  20فروند در سال گذشته و 79 فروند - ضربه گیر pn16 پمپ - کشتی تجاری نیز در سال جاری در - ضربه گیر pn16 پمپ - اسکله های این بندر پهلوگیری کرده‌‌اند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار
- ضربه گیر pn16 پمپ -

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن