ضربه گیر pn16 ارزان

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00193.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷

دولت علیه صادرات؛ از سنگ آهن و کنسانتره مس تا تخم مرغ و شیرخشک

قوانین ضد صادراتی دولت علیه تولیداتی مانند کنسانتره مس، تخم مرغ و شیرخشک باعث محدود شدن عایدات ارزی کشور و تاثیر منفی بر تولید و اشتغال شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، بخشنامه‌های ضدصادراتی دولت و ممانعت از - ضربه گیر pn16 ارزان - صدور کالاهای تولید داخل به بهانه‌های مختلف؛ تعادل تولیدکنندگان داخلی را برهم زده - ضربه گیر pn16 ارزان - و برنامه‌های آنها را مختل کرده است. رفتار هیجان‌زده مدیران دولتی که معمولا هیچ - ضربه گیر pn16 ارزان - کس به‌عنوان تصمیم‌گیر نهایی معرفی - ضربه گیر pn16 ارزان - نشده و - ضربه گیر pn16 ارزان - معلوم نیست چه کسی را برای چه تصمیمی باید نقد کرد، باعث برهم خوردن نظام برنامه‌ریزی تولیدککندگان داخلی شده است، اما تصمیم‌گیر هر کسی که باشد اثر آن بر تولیدکنندگان و صادرکنندگان مخرب است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

یکی از این تصمیم‌های عجیب؛ دستور جعفر سرقینی معاون معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ مبنی بر  افزایش تعرفه صادراتی بر کنسانتره مس به بهانه افزایش قیمت سنگ آهن! بود که اثر منفی بر صادرات محصولی بر جای گذاشت که نه‌تنها کمبود تولید ندارد، بلکه مازاد کنسانتره مس هم در کشور وجود دارد و عجیب‌تر از آن، ارتباط - ضربه گیر pn16 ارزان - دادن کنسانتره مس با - ضربه گیر pn16 ارزان - سنگ آهن توسط نهاد متخصص و تصمیم‌گیر کشور نشان می‌دهد که چه نوع منطق کارشناسی برای مدیریت صنعت کشور در حال پیاده‌سازی است!

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

تصمیم ممنوعیت صادرات شیرخشک صنعتی که مشکلات زیادی را برای تولیدکنندگان داخلی - ضربه گیر pn16 ارزان - ایجاد کرده و اعتبار برخی از آنها که از قبل قرارداد داشته و پول کالایی که باید صادر کنند را هم دریافت کرده‌اند؛ به خطر انداخته، از دیگر تصمیمات بی‌منطق و خلق‌الساعه دولت - ضربه گیر pn16 ارزان - است. تولیدکنندگان داخلی نه در - ضربه گیر pn16 ارزان - داخل رونقی که چرخ‌های آنها را بچرخاند می‌بینند و نه حمایتی برای صادرات در کنار خود دارند. نه تنها حمایتی نیست، بلکه دولت به‌طور هوشمند مفرهای صادراتی را شناسایی کرده و کور می‌کند تا تولیدکنندگان در - ضربه گیر pn16 ارزان - مارپیچ عدم فروش و در نتیجه عدم کسب نقدینگی و کاهش مستمر ظرفیت تولیدی ناشی از - ضربه گیر pn16 ارزان - آن، گرفتار شوند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

تولیدکنندگان مرغ و تخم مرغ هم یکی دیگر از قربانیان سیاست‌های عجیب صادراتی دولت هستند - ضربه گیر pn16 ارزان - که انبوه واحدهای تعطیل شده نشان - ضربه گیر pn16 ارزان - می‌دهد چه نوع مدیریتی در این صنعت وجود - ضربه گیر pn16 ارزان - داشته است. ممنوعیت‌های - ضربه گیر pn16 ارزان - متوالی بر صادرات مرغ و تخم‌مرغ باعث شده است سهم ایران از بازار - ضربه گیر pn16 ارزان - چند میلیون تنی مرغ منطقه به سمت صفر میل کند. درحالیکه اگر تولیدکنندگان از ثبات قوانین مطمئن باشند، در یک بازه زمانی کمتر از 6 ماه می‌توانند ظرفیت‌های خالی را فعال و ظرفیت جدید تعریف کرده و ضمن پاسخ به نیاز داخل سهم قابل توجهی از بازار منطقه را در اختیار گیرند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتظار از نهاد - ضربه گیر pn16 ارزان - برنامه‌ریز دولتی این است که به تولیدکنندگان اجازه دهد با افزایش - ضربه گیر pn16 ارزان - ظرفیت، جبران نیاز و کمبود داخل و تامین صادرات؛ را همزمان پیش برده و - ضربه گیر pn16 ارزان - در - ضربه گیر pn16 ارزان - سطوح بالاتر تولید، اشتغال بیشتری ایجاد کنند. - ضربه گیر pn16 ارزان - نتیجه - ضربه گیر pn16 ارزان - این سیاست درست و البته غایب، افزایش عایدات ارزی کشور و - ضربه گیر pn16 ارزان - رسیدن بازار ارز به تعادل است، درحالیکه دولت با صدور رگباری بخشنامه‌های ضدصادراتی باعث می‌شود تولیدکنندگان داخلی از دستیابی به بازارهای خارجی باز مانده - ضربه گیر pn16 ارزان - و ازسوی دیگر به دلیل عدم توان و تحرک اقتصاد در داخل، به‌تدریج از بازار حذف شده و یا با کسر اندکی از ظرفیت؛ فعالیت کنند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن