ضربه گیر pn10 پمپ آب

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00242.html
لرزه گیر
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴

شاخص اطمینان مصرف کننده در آمریکا کاهش یافت

اطمینان مصرف کنندگان در آمریکا نگرانی در مورد شرایط فعلی تجارت و دورنمای اشتغال برای چهارمین ماه پیاپی در نوامبر کاهش یافت

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، - ضربه گیر pn10 پمپ آب - اطمینان مصرف کنندگان در آمریکا به دلیل  نگرانی از شرایط فعلی تجارت و دورنمای اشتغال برای چهارمین ماه - ضربه گیر pn10 پمپ آب - پیاپی در نوامبر کاهش یافت ولی همچنان در سطحی قرار دارد که برای حمایت از یک نرخ یکنواخت در هزینه مشتریان کافی است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 گزارش دیگری در روز سه شنبه یک کاهش غیرمنتظره را در فروش خانه های جدید در ماه - ضربه گیر pn10 پمپ آب - گذشته نشان داد، در صورتی که - ضربه گیر pn10 پمپ آب - اطلاعات ماه سپتامبر نشان می داد خرید به بالاترین حد طی 12 سال گذشته می رسد. بازار مسکن که حساس ترین بخش نسبت به نرخ بهره است، مربوط می شود به سیاست پولی آسان فدرال رزرو که نرخ رهن خانه را نسبت به سطح بالای سال گذشته کاهش داده است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 درست است که مسکن بخشی از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد،ولی تاثیر اقتصادی - ضربه گیر pn10 پمپ آب - آن بیش از این است. افزایش فعالیت در بخش مسکن در اوایل سه ماهه چهارم سال جاری میلادی به همراه کاهش کسری تجاری از اقتصاد حمایت می کند. اقتصاد در بحبوحه کاهش هزینه کرد مشتریان - ضربه گیر pn10 پمپ آب - و ادامه ضعف در سرمایه گذاری تجاری و تولید کند شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 جنگ تجاری 16 - ضربه گیر pn10 پمپ آب - ماهه دولت ترامپ با چین تا حد زیادی مقصر کاهش اطمینان مصرف کنندگان است. جنگ تجاری همچنین اطمینان کسب و کارها را پایین آورده و باعث کاهش هزینه های سرمایه ای شده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 تنش های تجاری بین دو اقتصاد برتر دنیا در هفته‌های اخیر کمی آرام شده است. ترامپ گفت که واشنگتن در مرحله نهایی کار بر روی قرارداد تجاری با پکن قرار دارد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 شاخص اطمینان مصرف کننده - ضربه گیر pn10 پمپ آب - در این ماه به  122.5 رسید که کمتر از 126.1 ماه اکتبر بود. این شاخص قبلا در ماه سپتامبر - ضربه گیر pn10 پمپ آب - 125.9 گزارش شده بود. اقتصاددان ها پیش بینی کرده‌اند که شاخص اطمینان مصرف کننده در نوامبر تا 127 افزایش می یابد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 وزارت بازرگانی آمریکا در گزارش جداگانه - ضربه گیر pn10 پمپ آب - ای در روز سه شنبه اعلام کرد که فروش خانه - ضربه گیر pn10 پمپ آب - های جدید ماه گذشته 0.7 - ضربه گیر pn10 پمپ آب - درصد کاهش یافته و به نرخ سالانه 733 هزار واحد رسیده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 نرخ فروش در ماه سپتامبر  738 هزار واحد پیش‌بینی شده بود که بالاترین حد از جولای 2007 بود. اقتصاددان ها پیش بینی کرده بودند فروش خانه های جدید که 11.3 درصد فروش بازار مسکن را تشکیل می - ضربه گیر pn10 پمپ آب - دهد، 1.1 درصد در اکتبر افزایش یابد - ضربه گیر pn10 پمپ آب - و به 709 هزار - ضربه گیر pn10 پمپ آب - واحد برسد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 انتهای پیام/80

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن