ضربه گیر pn10 ارزان

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00201.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

«قاچاق نپوش»|تولیدکننده صنعت پوشاک: دستورالعمل ساماندهی واردات پوشاک برند خارجی بایگانی شد

یک تولیدکننده پوشاک با بیان اینکه دستورالعمل قبلی ساماندهی واردات پوشاک برند خارجی عملاً متوقف شده است، گفت: متأسفانه در حال حاضر کسی پیگیر اجرای تعهدات شرکتهای واردکننده پوشاک در کشور نیست.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، وزارت صنعت، معدن و تجارت برای مدیریت و جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق به کشور در شهریور ماه سال 95 دستورالعمل ساماندهی عرضه کنندگان پوشاک شرکت های خارجی را تدوین کرد و براساس آن قرار بود - ضربه گیر pn10 ارزان - فروش کالاهای خارجی در سطح بازار مدیریت شود. البته وزارت صنعت 3 ماه از زمان ابلاغ این دستورالعمل به فروشندگان مهلت داده بود تا اقدامات لازم را برای - ضربه گیر pn10 ارزان - اجرایی شدن این دستورالعمل انجام دهند. اما متأسفانه با گذشت بیش از سه سال از ابلاغ این دستورالعمل اقدامی از سوی مراجع مربوطه - ضربه گیر pn10 ارزان - انجام نشد و از طرف دیگر واردات پوشاک خارجی به ویژه قاچاق در سطح بازار تاکنون ادامه یافت. شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم در قالب پرونده «قاچاق نپوش» به بررسی این مساله می پردازد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

شاهرخ جعفری تولیدکننده پوشاک در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه افزایش قاچاق پوشاک طی چند سال گذشته باعث شد تا - ضربه گیر pn10 ارزان - بخش خصوصی و تولیدکنندگان این حوزه به مراجع مربوطه برای ساماندهی این موضوع چندین بار شکایت کنند، اظهار داشت: پس از ثبت شکایت‌های متعدد در نهایت - ضربه گیر pn10 ارزان - در سال 96 دستورالعملی برای تشخیص اصالت برندهای پوشاک وارداتی به کشور ابلاغ شد و شرکتهای واردکننده برای ثبت سفارش کالا ملزم به رعایت دستورالعمل - ضربه گیر pn10 ارزان - بودند. جالب اینجاست در‌آن مقطع - ضربه گیر pn10 ارزان - واردکنندگان پوشاک اجرای این دستورالعمل را جدی نگرفته بودند اما پیگیری بخش خصوصی باعث شد تا این دستورالعمل در مقطعی اجرایی و برخورد لازم - ضربه گیر pn10 ارزان - با برندهای فاقد اصالت در بازار انجام - ضربه گیر pn10 ارزان - شود. بعد دو سال از اجرای این دستورالعمل برخی شرکت‌های واردکننده ثبت و روند فعالیت آنها به گونه ای قانونی شد اما متأسفانه این دستورالعمل با ایراداتی همراه - ضربه گیر pn10 ارزان - گردید و نتوانست به صورت کامل در سطح بازار اجرایی شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

این تولیدکننده پوشاک با اعلام اینکه براساس این دستورالعمل، برندهای واردکننده پوشاک باید بعد از دو سال از ثبت کالاهای خود جزئیاتی از اجرای تعهدات خود را - ضربه گیر pn10 ارزان - اعلام کنند، تصریح کرد: متأسفانه در حال حاضر کسی پیگیر اجرای تعهدات شرکتهای واردکننده پوشاک به کشور نیست و سوال - ضربه گیر pn10 ارزان - اینجاست آیا مدارک ارسالی آنها برای اخذ ثبت سفارشها درست بوده یا خیر.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با اعلام اینکه توقف دستورالعمل قبلی باعث شده تا اخیرا وزارت صنعت در پی تدوین دستورالعمل جدیدی برای ساماندهی بازار پوشاک باشد اظهار داشت: در این جلسات صحبتی از اجرای تعهدات شرکتها در اخذ مجوز براساس دستورالعمل قبلی نیست که این موضوع برای ما بسیار سوال برانگیز است. نکته قابل توجه اینکه در جلسات تدوین این دستورالعمل بخش خصوصی حضور کم رنگی داشته و حتی انجمن تولیدکنندگان پوشاک نیز در این جلسات حاضر نیستند. البته باید بدانید چند وقتی است که جلسات نیز برگزار نشده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن