ضربه گیر کلاس 150 پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00299.html
لرزه گیر
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

مشکل امروزِ لوازم خانگی ایرانی قاچاق است/ دولت کمک کند ظرفیت تولید بالا برود

یک تولیدکننده لوازم خانگی با اعلام اینکه سرمایه گذاری در حوزه لوازم خانگی کاهش یافته است، گفت: امروز قاچاقچی به راحتی به صورت شبکه ای کالا را با قیمت ارزان و بدون پرداخت گمرکات و عوارض وارد کشور می‌کند و ظاهراً کسی توانایی برخورد با آنها را ندارد.

حسین فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه مقام - ضربه گیر کلاس 150 پمپ - معظم رهبری در جلسه اخیر خود با تولیدکنندگان تأکید کردند - ضربه گیر کلاس 150 پمپ - که نباید منتظر رفع تحریم‌ها یا امید به خارجی‌ها داشته باشیم، اظهار داشت: رهبری اعلام کردند که 40 سال کشور مورد تحریم قرار گرفته و ما باید به جای تکیه بر کشورهای خارجی به توانمندی خود تکیه کرده و رشد اقتصادی کشور را بیش از پیش فراهم کنیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با اعلام اینکه ما باید در حوزه لوازم خانگی به خودکفایی رسیده - ضربه گیر کلاس 150 پمپ - و مانع تهدیدها در این حوزه شویم، افزود: امروز مهمترین مشکل تولیدکننده در حوزه لوازم خانگی - ضربه گیر کلاس 150 پمپ - افزایش قاچاق است. این موضوع نیز به دلیل کاهش تولید در بخش لوازم خانگی اتفاق افتاده است به نوعی تولیدکننده به دلیل تشدید مشکلات امکان افزایش تولید را - ضربه گیر کلاس 150 پمپ - نداشته و با کاهش ظرفیت تولید، توانایی تأمین بازار را ندارد. در این شرایط قاچاقچی نیاز بازار را تشخیص داده و اقدام به توزیع کالا در سطح بازار می‌کند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

این تولیدکننده لوازم خانگی با اعلام اینکه سرمایه گذاری در - ضربه گیر کلاس 150 پمپ - حوزه لوازم خانگی کاهش یافته است، گفت: نیاز نقدینگی در واحدهای تولیدی طی دو سال اخیر 2.5 برابر شده و همین موضوع در کاهش سرمایه در گردش در بخش لوازم خانگی موثر بوده است این موضوعات عاملی شده تا حجم تولید در سطح کارخانجات کاهش پیدا کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

فتاحی با تأکید براینکه درآمد مردم نیز کاهش پیدا کرده است، گفت: امروز قاچاقچی به راحتی به صورت شبکه ای کالا را با قیمت ارزان و بدون پرداخت گمرکات و عوارض وارد - ضربه گیر کلاس 150 پمپ - کشور می‌کند و هیچکس گویا توانایی برخورد با آنها را ندارد. البته اقداماتی در این رابطه صورت گرفته ولی کافی - ضربه گیر کلاس 150 پمپ - نیست چرا که بازار پرشده از لوازم خانگی قاچاق.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی با اشاره به اینکه قاچاقچیان به راحتی می‌توانند روزانه نیاز بازار را تأمین کنند، - ضربه گیر کلاس 150 پمپ - تصریح کرد: مصرف کنندگان باید بدانند وقتی محصولی خارجی - ضربه گیر کلاس 150 پمپ - به صورت قاچاق یا قانونی خریداری می کنند به اشتغال پایدار آن کشورها کمک کرده و ضربه به تولیدکننده داخلی می زنند، امروز - ضربه گیر کلاس 150 پمپ - تولیدکننده برای معرفی بهتر کیفیت محصولات خود سه سال گارانتی را به مصرف کننده ارائه می‌دهد این موضوع به صورت ابلاغیه به تمام تولیدکنندگان اعلام شده تا مصرف کننده در خرید کالای ایرانی با اطمینان بیشتری اقدام کند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

این تولیدکننده لوازم خانگی با اعلام اینکه درحال حاضر ارز آزاد و نیمایی فاصله قیمتی کمی دارند، گفت: تولیدکننده در صف ارز نیمایی قرار دارد از آن طرف قاچاقچی به راحتی با ارز آزاد محصول را وارد بازار می‌کند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن