ضربه گیر کلاس 150

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00071.html
لرزه گیر
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶

افزایش ۲ برابری صادرات آمریکا به چین در پی آتش بس جنگ تجاری

نماینده تجاری آمریکا گفت انتظار می رود خرید محصولات کشاورزی چین از آمریکا طی دو سال آینده تا ۴۰ تا ۵۰ میلیارد دلار در سال افزایش یابد.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، رابرت لایتهایزر نماینده تجاری آمریکا گفت مرحله اول قرارداد تجاری بین آمریکا و چین صادرات آمریکا را به چین طی دو سال آینده تقریبا دو برابر می - ضربه گیر کلاس 150 - کند و علیرغم نیاز - ضربه گیر کلاس 150 - به انجام اصلاحاتی در متن آن، کاملاً اجرایی می شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 وی گفت - ضربه گیر کلاس 150 - تاریخ و مکان امضای رسمی این قرارداد توسط مقامات ارشد - ضربه گیر کلاس 150 - آمریکا و چین هنوز مشخص نشده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 این قرارداد که در روز جمعه پس از دو سال و نیم مذاکرات بین واشنگتن و پکن اعلام شد، برخی از عوارض آمریکا - ضربه گیر کلاس 150 - بر کالاهای چینی را کاهش می دهد و در عوض چین خرید محصولات کشاورزی، تولیدات کارخانه‌ای و انرژی آمریکا را در دوسال آینده 200 میلیارد دلار افزایش می دهد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 چین همچنین در این قرارداد متعهد شده از مالکیت فکری آمریکا حفاظت کند، انتقال اجباری تکنولوژی آمریکا به شرکت‌های چینی را محدود کند، بازار خدمات مالی خود را به روی شرکت‌های آمریکایی باز کند و جلوی دستکاری ارز خود - ضربه گیر کلاس 150 - را بگیرد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

لایتهایزر گفت انتظار می رود - ضربه گیر کلاس 150 - خرید محصولات کشاورزی چین از آمریکا طی دو سال آینده تا 40 تا 50 میلیارد دلار به صورت سالانه افزایش یابد. آمریکا در 2017 - ضربه گیر کلاس 150 - حدود 24 میلیارد دلار محصولات کشاورزی به چین صادر کرد.  - ضربه گیر کلاس 150 - پس از آن این دو قدرت بزرگ اقتصاد دنیا در جولای 2018 یک جنگ - ضربه گیر کلاس 150 - عوارض را بر روی کالاهای یکدیگر آغاز کردند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 ولی لایت هایزر گفت موفقیت - ضربه گیر کلاس 150 - این قرارداد بستگی به - ضربه گیر کلاس 150 - تصمیمات مقامات پکن دارد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

« - ضربه گیر کلاس 150 - نهایتاً موفقیت کامل این قرارداد توسط تصمیم گیرندگان چین مشخص می‌شود نه آمریکا. اگر تندرویان چین تصمیم گیرنده باشند یک نتیجه خواهد داشت و اگر اصلاح‌طلبان تصمیم گیری کنند که امیدواریم این گونه باشد، نتیجه دیگری به دست می آید».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 وی گفت این قرارداد تمام مشکلات بین - ضربه گیر کلاس 150 - آمریکا و چین را حل نمی‌کند چون ادغام سیستم اقتصادی وابسته به دولت چین با سیستم اقتصاد آمریکا که توسط بخش خصوصی رهبری می‌شود سال‌ها طول می‌کشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 لایتهایزر روز جمعه را به خاطر - ضربه گیر کلاس 150 - بسته شدن قرارداد تجاری با چین و فرستادن اصلاحیه قرارداد آمریکا، مکزیک و کانادا به کنگره، روزی با اهمیت در تاریخ تجارت آمریکا دانست. این قراردادهای تجاری روی هم دو تریلیون دلار تجارت را شامل می شوند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/40

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن