ضربه گیر چدنی یزد

جهت خرید انواع فلنج در یزد و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00065.html
لرزه گیر
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷

بانک مرکزی مکلف به تنظیم بازار ارز شد/ لزوم تامین ۱۴ میلیارد دلار با نرخ ۴۲۰۰ تومان برای واردات کالاهای اساسی

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه ستاد تنظیم بازار بر ضرورت کنترل و مدیریت بازار ارز توسط بانک مرکزی به منظور جلوگیری از بروز مشکل توسط دریافت کنندگان ارزهای نیما و سنا برای تامین کالا تاکید کرد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، عباس قبادی - ضربه گیر چدنی یزد - در این جلسه افزود: برای - ضربه گیر چدنی یزد - برگشت ارز حاصل از صادرات نیز وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده هر نوع همکاری با بانک مرکزی است و در این راستا باید از - ضربه گیر چدنی یزد - کمک دستگاه های دیگر نیز استفاده کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی در ادامه افزود: امسال بانک مرکزی موظف به تامین 14 میلیارد دلار ارز با نرخ 4200 برای واردات کالاهای اساسی شده است که از این مبلغ 3 میلیارد دلار برای تامین دارو و بقیه برای اقلامی است که باید توسط وزارت جهاد و صنعت تامین شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: این میزان جدای از ارز اختصاص داده شده به گندم است و در حدود 1.5 میلیون دلار برای گندم باید در نظر گرفته شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این مقام مسئول همچنین تاکید کرد: به منظور جلوگیری از کمبود کالا در بازار ضروری است تا سیاست های ارزی مبنی بر کنترل تقاضا با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت اتخاد شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی مطرح کرد: در صورت امکان علاوه بر پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی ، موسسات مطالعات و پژوهش های وزارت صمت نیز دلایل تورمی را پس از نوسانات ارزی مورد بررسی قرار دهند تا نتایج در اتخاذ سیاست های کلی مورد نظر قرار گیرند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن