ضربه گیر چدنی مهاردار خرمشهر

جهت خرید انواع فلنج در خرمشهر و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 01624.html
لرزه گیر
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴

«صادرات رانتی»|صادرات آبنبات با شکر یارانه ای اسمش صادرات نیست

سرپرست سازمان توسعه تجارت با اشاره به صادرات ۱۲۰ میلیون دلار آبنبات از کشور در شرایط ممنوعیت صادرات شکر گفت: صادرات این اقلام نوعا صادرات نیست و برای توقف آن باید سیاست‌های ارزی اصلاح شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری - ضربه گیر چدنی مهاردار خرمشهر - تسنیم، محمد رضا مودودی در جمع خبرنگاران با اشاره به صادرات 120 میلیون دلار آبنبات در - ضربه گیر چدنی مهاردار خرمشهر - سال ٩٧ اظهار کرد: تحلیل‌های ما نشان داد که سال گذشته مقادیر قابل توجهی آبنبات، شکلات، بیسکویت و ماکارونی که با ارز ارزان‌قیمت تولید شده بودند صادرات آنها سوءاستفاده از منابعی بود که می‌بایست در اختیار - ضربه گیر چدنی مهاردار خرمشهر - مردم قرار می‌گرفت.
وی اضافه کرد: صادرات این اقلام درحالی صورت گرفت - ضربه گیر چدنی مهاردار خرمشهر - که به‌طور مثال در سنوات گذشته به هیچ وجه تا این اندازه صادرات آبنبات نداشتیم و در شرایطی که صادرات شکر ممنوع بود، صادرات آن انجام شد.
سرپرست سازمان توسعه تجارت افزود: صادرات این اقلام نوعاً صادرات نیست و نمی‌تواند اسم آنها را صادرات گذاشت؛ لذا ما این موضوع را تحت بررسی قرار دادیم و در شرایطی که باید برای صادرات این اقلام، عوارض اخذ می‌شد، متأسفانه این اتفاق نیفتاد.
وی گفت: یک راه برای مقابله با این موارد، ممنوع کردن صادرات این اقلام است، ولی مرزهای کشور که میلیاردها دلار کالای قاچاق از آنها وارد می‌شود این ظرفیت - ضربه گیر چدنی مهاردار خرمشهر - را دارد که این حجم کالا نیز خارج شود؛ لذا باید منشأ این اتفاقات و سیاست‌های ارزی اصلاح شود.
انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن