ضربه گیر چدنی مهاردار

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00288.html
لرزه گیر
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۶

اصناف در انتظار تعیین تکلیف سهمیه بنزین وانت‌بارها از سوی وزارت صنعت

رئیس اتاق اصناف تهران از ارائه درخواست اصناف به وزارت صنعت برای تعیین سهمیه بنزین به‌جای واریز پول برای جبران هزینه ناشی از افزایش قیمت بنزین وانت‌بارهای حمل کالا خبر داد و گفت: تخلفات اصناف افزایش نیافته است.

قاسم نوده فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در خصوص رصد و پایش اصناف برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها، اظهار داشت: با توجه به اینکه تنظیم بازار کشوری بوده - ضربه گیر چدنی مهاردار - و در همه بخش‌ها انجام می‌شود، بازرسی‌ها و کنترل بازار توسط اصناف نیز افزایش یافته و تنها کالاهایی که حمل‌ونقل آن از طریق خودروهای بنزینی انجام می‌شود با افزایش اندک قیمت روبه‌رو شده است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی در خصوص میزان این افزایش قیمت، گفت: بر اساس گفته‌ها - ضربه گیر چدنی مهاردار - و بررسی اقتصاددانان، حدود 4 درصد - ضربه گیر چدنی مهاردار - قیمت کالاهایی که حمل‌و‌نقل آنها با وسایل نقلیه بنزینی انجام می‌شود، افزایش یافته است، زیرا برای مثال هزینه حمل توسط یک نیسان از شمال به تهران از 200 هزار تومان به 350 تا 400 هزار تومان افزایش یافته است و این موضوع قطعاً به‌روی قیمت آن کالا اثرگذار است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

رئیس اتاق اصناف تهران گفت‌: قرار بود برای وسایل نقلیه بنزینی وانت‌های حمل‌ونقل میوه و کالا هزینه‌ای برای جبران افزایش قیمت‌ها - ضربه گیر چدنی مهاردار - واریز شود، اما اصناف از وزارت صنعت درخواست کردند برای عملکرد بهتر و کاهش هزینه تمام‌شده، به‌جای واریز پول، معادل آن - ضربه گیر چدنی مهاردار - برای رانندگان وانت‌بارها بنزین در نظر گرفته شود. این موضوع مطرح شده و در حال حاضر منتظر تعیین تکلیف آن - ضربه گیر چدنی مهاردار - از - ضربه گیر چدنی مهاردار - سوی وزارت‌خانه هستیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نوده فراهانی در ادامه در خصوص میزان تخلفات انجام‌شده طی هفته اخیر، خاطرنشان کرد:‌ تخلف که وجود داشته ولی با توجه به کنترل‌ها و رصدی که در بازار - ضربه گیر چدنی مهاردار - انجام می‌شود، میزان تخلفات اصناف افزایش نیافته و حتی کمتر نیز شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/+

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن