ضربه گیر چدنی مشهد

جهت خرید انواع فلنج در مشهد و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00103.html
لرزه گیر
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹

تحریم های جدید آمریکا روابط ایران با عمان را نشانه رفته است

در حالی یکشنبه گذشته ایران و عمان اولین توافقنامه همکاری حمل‌ونقل دریایی را امضا کردند که آمریکا دیروز چند شرکت و فرد فعال این بخش را تحریم کرد. به گفته صاحبنظران این تحریم تاثیری بر روابط ایران و عمان نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، یکشنبه - ضربه گیر چدنی مشهد - گذشته توافقنامه همکاری‌های دریایی و کشتیرانی ایران و عمان با حضور وزرای - ضربه گیر چدنی مشهد - راه و شهرسازی ایران و تجارت صنایع عمان و - ضربه گیر چدنی مشهد - همچنین رؤسای سازمان بنادر دو کشور امضاء شد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

محمد اسلامی  با بیان این‌که با امضای قرارداد حمل و - ضربه گیر چدنی مشهد - نقل دریایی و کشتیرانی بین ایران و عمان، مبادلات و تعاملات تجاری دو کشور با استفاده از ظرفیت کشتیرانی تسهیل خواهد شد، گفته بود: - ضربه گیر چدنی مشهد - اولین سند حمل و نقل دریایی و کشتیرانی تجاری بین دو کشور پس از طی مراحل کارشناسی و قانونی به امضای طرفین رسیده است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی تصریح کرد: تجار و بازرگانان ایرانی تعامل سازنده ای با تجار عمانی دارند و  به استناد این توافقنامه، خطوط منظم کشتیرانی بین دو کشور برقرار خواهد شد، ضمن آنکه برای استفاده از بنادر دو طرف در حوزه قوانین مساعدت‌ها و تسهیل‌هایی صورت می‌گیرد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی با بیان این‌که برای اولین‌بار است که ایران با - ضربه گیر چدنی مشهد - کشور دوست عمان سند حمل‌ونقل دریایی امضا و مبادله می‌کند، ادامه داد: - ضربه گیر چدنی مشهد - یکی از درخواست های کشور عمان از ایران، حضور شرکت‌های خدماتی و مهندسی ایرانی در عمان است، با استقرار شرکت های خدماتی و مهندسی  در عمان می توان از ظرفیت های این کشور استفاده بیشتری برد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وزیر راه همچنین گفت:‌در حال حاضر سه شرکت هواپیمایی ایران به عمان پرواز دارد، از سویی سلام‌ایر و عمان‌ایر نیز به ایران پروازهای مرتبی دارند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

علی بن مسعود آل - ضربه گیر چدنی مشهد - سنیدی، وزیر - ضربه گیر چدنی مشهد - بازرگانی و تجارت عمان نیز با ابراز خرسندی از امضای این توافقنامه اظهار داشت: به محض دریافت نسخه های نهایی، توافقنامه اجرایی خواهد شد. امیدوار هستیم این توافقنامه تشویق و انگیزه ای برای افزایش حجم مبادلات تجاری - ضربه گیر چدنی مشهد - دو کشور شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

این در حالی است که دیروز وزارت خزنه‌داری آمریکا چند شرکت و فرد ایرانی فعال - ضربه گیر چدنی مشهد - در حوزه حمل‌ونقل دریایی را به بهانه‌های واهی همیشگی تحریم‌ کرده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

یک مقام آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم که نخواست نامش فاش شود درباره تحریم آمریکا و تاثیر آن بر روابط ایران و - ضربه گیر چدنی مشهد - عمان گفت:‌این تحریم های جدید به نوعی شبیه تحریم‌های قبلی است. این سری یک شخص فعال حوزه بندری و دریایی، دو کشتی و شرکت‌های مربوطه را آمریکایی‌ها تحریم کرده‌اند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی تاکیدد کرد: - ضربه گیر چدنی مشهد - منظور آمریکا از این تحریم آنهم چند روز پس - ضربه گیر چدنی مشهد - از توافقنامه ایران و عمان در حوزه حمل‌ونقل دریایی - ضربه گیر چدنی مشهد - و کشتیرانی این است که فشارها بیشتر خواهد شد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی در عین حال افزود:‌حال باید دید آیا واقعا این فشارها تاثیری بر - ضربه گیر چدنی مشهد - روابط ایران و عمان دارد یا خیر. در پاسخ باید گفت چنین تحریم‌هایی اساسا هیچ تاثیری در فعالیت‌های منطقه‌ای ایران ندارد و روابط با کشور عمان را دچار مانعی نخواهد کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: فرد تحریم‌ شده یکی از فعالان اصلی و دست‌اندرکاران رابطه ایران و - ضربه گیر چدنی مشهد - عمان است، اما به‌طور مستقیم نقش اساسی در این روابط بازی - ضربه گیر چدنی مشهد - نکرده است. در مجموع باید تاکید شود که تحریم‌های آمریکا تاثیری بر روابط دوستانه - ضربه گیر چدنی مشهد - ایران وعمان نخواهد گذاشت.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن