ضربه گیر چدنی قم

جهت خرید انواع فلنج در قم و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00050.html
لرزه گیر
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

مشکل اصلی تولید داخلِ چادر مشکی/ واردات پارچه چادری ردیف تعرفه مستقل ندارد

معاون فنی گمرک با اشاره به نبود یک ردیف تعرفه مستقل برای اظهار و ترخیص چادر مشکی، گفت: واردکنندگان برای ترخیص چادر مشکی از ردیف "سایر" فصل ۵۴ قوانین واردات و صادرات با پرداخت عوارض یکسان با پارچه مورد نیاز واحدهای تولیدی استفاده می‌کنند.

مهرداد جمال ارونقی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم،  با بیان اینکه بر اساس قانون مقررات صادرات و واردات کلیه وزارت‌خانه‌های مرتبط با تولید موظفند که  پیشنهادات خود درباره ورود و صدور انواع کالا را با توجه به نیاز کشور حداکثر تا 15 بهمن ماه به وزارت صنعت اعلام کنند.
وی افزود، اگر دستگاهی بخواهد برای ورود کالا مثل چادر مشکی به  کشور محدودیت اعمال کند باید این پروسه را طی کند.
به گفته اروَنقی درماده 5  قانون مقررات صادرات - ضربه گیر چدنی قم - و واردات نیز تاکید شده که سایر دستگاه‌ها و همچنین  اتاق‌های بازرگانی نیز می تواند پیشنهادات خود را در مورد افزایش یا کاهش حقوق و عوارض و سود بازرگانی کالاها به وزارت صنعت ارائه کنند.
معاون فنی گمرک با بیان اینکه، در - ضربه گیر چدنی قم - حال حاضر هیچ‌گونه ردیف تعرفه - ضربه گیر چدنی قم - برای ورود چادر مشکی در کتاب مقررات صادرات و واردات وجود ندارد گفت: در حال حاضر از اینکه چه میزان چادر مشکی وارد کشور شده اطلاع دقیقی وجود ندارد چرا که فقط - ضربه گیر چدنی قم - آمار واردات انواع پارچه که چادر مشکی نیز دران وجود دارد در اختیار گمرک می‌باشد.
 این مقام مسئول در گمرک تاکید کرد: اگر برای ورود پارچه ردیف تعرفه مجزا لحاظ شود - ضربه گیر چدنی قم - هم می‌توان سود بازرگانی بالاتری برای حمایت از تولیدکنندگان - ضربه گیر چدنی قم - داخلی چادر مشکی لحاظ کرد و هم آمار رسمی و دقیقی از ورود رسمی پارچه چادر مشکی به کشور در اختیار داشت.
اروَنقی با بیان اینکه، در زیر مجموعه‌های ردیف تعرفه 5407 که مربوط به پارچه از نوع تار و پود بافت می‌باشد، ردیفی برای چادر مشکی لحاظ نشده، گفت: - ضربه گیر چدنی قم - بر این اساس  به نظر می‌رسد، واردکنندگان از ردیف "سایر" مربوط به پارچه برای اظهار چادر مشکی استفاده می‌کنند که فقط در این ردیف 7000 تن پارچه اظهار شده و از گمرک ترخیص شده - ضربه گیر چدنی قم - است.
معاون فنی گمرک گفت: پارچه‌‌های مختلف در فصل 54 با عوارض 32 درصدی به کشور - ضربه گیر چدنی قم - وارد می‌شوند،‌ به این ترتیب اگر دستگاههای متولی بخواهند  در مورد چادر مشکی از تولید داخل حمایت کنند شرط اولیه و مهم این است که یک ردیف تعرفه مستقل و مجزا برای آن لحاظ شود.
وی افزود،  در حال حاضر عوارض 32 - ضربه گیر چدنی قم - درصدی برای پارچه‌هایی که حالت واسطه‌ای و مواد اولیه برای تولید پوشاک دارند لحاظ شده است اما - ضربه گیر چدنی قم - با نبود ردیف مجزا برای چادر مشکی واردکنندگان از این - ضربه گیر چدنی قم - فصل و ردیفهای زیر مجموعه آن برای اظهار چادر مشکی استفاده می‌کنند.
این مقام گمرکی گفت: در ماههای گذشته با پیگیری یک - ضربه گیر چدنی قم - تشکل حامی حجاب، پیشنهادی از سوی گمرک برای تعیین تکلیف مواد اولیه چادر مشکی از جمله رنگ، ارائه شد تا حقوق و عوارض آن کاهش یابد. در مورد ایجاد ردیف تعرفه مستقل نیز اگر به گمرک مراجعه صورت می‌گرفت حتما در این خصوص نیز به وزارت صمت پیشنهاد ارائه می‌کردیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن