ضربه گیر چدنی قزوین

جهت خرید انواع فلنج در قزوین و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00173.html
لرزه گیر
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹

کاهش ورودی ارزی کشور با ادامه محدودیت بر صادرات کنسانتره مس

با ادامه محدودیت بر صادرات کنسانتره مس، ورودی ارزی کشور از ناحیه محصولات معدنی در مسیر کاهش ادامه‌دار قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، تصمیم وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر اعمال تعرفه 10 درصدی بر صادرات کنسانتره مس باعث کاهش قابل توجه صادرات این محصول و به دنبال - ضربه گیر چدنی قزوین - آن کاهش ورودی ارزی کشور شده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

علیرغم اینکه ایران در سال‌های اخیر، سالانه بیش از 185 هزار تن صادرات کنسانتره مس داشته و حتی به رکورد 600 هزار تن در سال‌های 2016 و 2017 هم رسیده است، اما سیاستگذاری جدید ابلاغلی از سوی جعفر سرقینی معاون معدن و صنایع - ضربه گیر چدنی قزوین - معدنی وزارت صمت باعث - ضربه گیر چدنی قزوین - کشیده شدن - ضربه گیر چدنی قزوین - ترمز صادرات کنسانتره کشور شده است. 

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 آمارهای نشان می‌دهد که سهم ایران در - ضربه گیر چدنی قزوین - بازار جهانی ناچیز است و حتی به یک درصد هم نمی‌رسد و نیازمند سرمایه‌گذاری جدی است و کاهش صادرات کنسانتره توان شرکت‌ها را از بین برده و راه - ضربه گیر چدنی قزوین - را بر سرمایه‌گذاری‌های جدید می‌بندد که تبعات آن در آینده نزدیک خود را نشان خواهد داد؛ مساله‌ای که معاونت معدن و صنایع معدنی وزارت صمت تاکنون پاسخی برای این سوال ارائه نکرده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

اعمال محدودیت - ضربه گیر چدنی قزوین - بر صادرات کنسانتره درحالی انجام می‌شود که خبری از برنامه‌ریزی دولت برای ایجاد صنایع ذوب مس هم نیست که باعث دپو شدن - ضربه گیر چدنی قزوین - انبوهی از کنسانتره تولیدی شرکت‌های ایرانی می‌شود که نه راهی برای صادرات دارند و نه صنایع تکمیلی در داخل تا بتوانند محصول خود را به آنها بفروشند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

کارشناسان حوزه معدن معتقدند؛ این خطر که شرکت‌های - ضربه گیر چدنی قزوین - تولیدی داخلی با - ضربه گیر چدنی قزوین - ادامه سیاست پرانتقاد کنونی ارتباط خود را با مشتریان خارجی از دست داده و با خطر از دست دادن طولانی مدت بازارهای آسیایی - ضربه گیر چدنی قزوین - مواجه شوند جدی است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن