ضربه گیر چدنی شیراز

جهت خرید انواع فلنج در شیراز و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00159.html
لرزه گیر
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹

امضای ۳ تفاهم نامه استاندارد، ورزشی و حمل و نقل دریایی بین ایران و عمان

سه تفاهم نامه همکاری بین ایران و عمان در زمینه استاندارد، ورزشی و حمل و نقل دریایی در راستای گسترش روابط دو کشور امضا شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در پایان هجدهمین اجلاس مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و عمان، سه تفاهم‌نامه همکاری در زمینه استاندارد، - ضربه گیر چدنی شیراز - همکاری های ورزشی و حمل و نقل دریایی بین ایران و عمان امضا شد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

دو تفاهم نامه همکاری - ضربه گیر چدنی شیراز - در حوزه حمل - ضربه گیر چدنی شیراز - و نقل دریایی و ورزشی توسط رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت با علی بن مسعود بن علی - ضربه گیر چدنی شیراز - السنیدی وزیر تجارت و صنایع عمان و تفاهم‌نامه حوزه استاندارد نیز بین نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و همتای عمانی امضا شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

در پایان نیز، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، بر توسعه روابط بین دو کشور تأکید و یکی از اولویت‌های سیاست‌خارجی ایران  را گسترش همکاری با کشور های همسایه و اسلامی - ضربه گیر چدنی شیراز - دانست. با توجه به علاقه دو طرفه - ضربه گیر چدنی شیراز - ایرن و عمان در گسترش روابط، باید تلاش کنیم نیازهای دو کشور در واردات و صادرات را از طریق همکاری دو کشور تأمین کنیم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی تأکید - ضربه گیر چدنی شیراز - کرد:‌ دو کشور ایران و عمان در موقعیت هاب منطقه قرار - ضربه گیر چدنی شیراز - داشته و شمال را به جنوب و شرق را به غرب - ضربه گیر چدنی شیراز - متصل می‌کنند، بر همین اساس با توجه به این شرایط دو کشور باید این روابط گسترش یابد.بنابراین - ضربه گیر چدنی شیراز - توسعه روابط دو کشور از منظر کیفی و کمی هدفگذاری شده است و امیدورایم با گسترش همکاری ها حجم تبادلات تجاری دو کشور حداقل به 5 میلیارد دلار برسد. از لحاظ گردشگری نیز همان طور که ویزای تجار ایرانی به عمان بدون مشکل انجام می‌شود، ایران نیز دریافت ویزا را برای مردم عمان، حذف کرده است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن