ضربه گیر چدنی شهریار

جهت خرید انواع فلنج در شهریار و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00228.html
لرزه گیر
۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸

روابط مالی خارجی چین به‌رغم جنگ تجاری با آمریکا افزایش می‌یابد

علاوه بر ملاحظات مالی، فروش اوراق قرضه دولتی در چین نشان دهنده ادامه تلاش های این کشور برای جای دادن خود در بازارهای مالی جهان است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از سی ان بی سی، علیرغم کند شدن رشد اقتصادی چین و مذاکرات تجاری با آمریکا، دنیای مالی هنوز هم روی چین حساب میکند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

  در حالی که سود اوراق قرضه جهانی - ضربه گیر چدنی شهریار - همچنان پایین است، وزارت دارایی - ضربه گیر چدنی شهریار - چین اعلام کرد سرمایه گذاران از بزرگترین فروش - ضربه گیر چدنی شهریار - اوراق قرضه دولتی در چین در روز سه شنبه استقبال کرده اند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

فرانک ژنگ، سرپرست بخش بین الملل شرکت مدیریت - ضربه گیر چدنی شهریار - سرمایه چین در یک مصاحبه تلفنی گفت:« ما هنوز سرمایه گذاران بسیاری داریم که به - ضربه گیر چدنی شهریار - سرمایه گذاری در چین اطمینان دارند».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 وزارت دارایی چین اعلام کرد سود فروش چهار بخش از اوراق قرضه از 1.929 درصد یک دوره سه ساله به 2.881 درصد برای یک دوره 20 ساله افزایش یافته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 علاوه بر ملاحظات مالی، فروش اوراق قرضه - ضربه گیر چدنی شهریار - دولتی در چین نشان دهنده ادامه تلاش های این کشور برای جای دادن خود در بازارهای مالی جهان است و این - ضربه گیر چدنی شهریار - پیام - ضربه گیر چدنی شهریار - را می‌رساند - ضربه گیر چدنی شهریار - که از سرمایه‌گذاران خارجی استقبال می‌کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 دولت چین سرعت باز - ضربه گیر چدنی شهریار - کردن صنعت مالی داخل را برای سرمایه گذاران خارجی افزایش داده است و محدودیتهای سرمایه گذاری خارجی در اوراق بهادار را کاهش داده است. پکن - ضربه گیر چدنی شهریار - از طرف آمریکا برای - ضربه گیر چدنی شهریار - بهبود دسترسی خارجی به بازارهایش تحت فشار است و نیاز دارد که سرمایه بیشتری را به بازار داخلی جذب کند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 در حالی که بیشتر بدهی چین که به بیش از 300 درصد تولید ناخالص داخلی آن رسیده است، - ضربه گیر چدنی شهریار - به ارز داخلی این کشور تعلق دارد ولی پکن به دلار و سایر ارزهای بزرگ خارجی برای تجارت با سایر کشورها - ضربه گیر چدنی شهریار - نیاز دارد چون جهانی کردن یوان زمان می برد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 سرمایه گذاری خارجی در سهام چین از 240 میلیارد یوان (34.1 میلیارد دلار) در سال جاری گذشته است. در پایان سپتامبر، سرمایه‌گذاران خارجی 253 میلیارد دلار در سهام  سرمایه گذاری کرده بودند که - ضربه گیر چدنی شهریار - 7.9 درصد کل  جریان آزاد بازار سرمایه گذاری را نشان می داد و از 6.7 درصد پایان 2018 بیشتر بود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 یک عامل دیگر در فروش اوراق قرضه دولتی چین در این هفته تلاش های پکن برای کمک به شرکتهای چینی برای توسعه در خارج از کشور  است. 

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 حتی علیرغم افزایش لفاظی‌های سیاسی در آمریکا علیه - ضربه گیر چدنی شهریار - سرمایه گذاری در چین و تلاش های پکن برای تشویق شرکت هایش به نزدیک شدن به خانه، بسیاری شرکت های چینی در سال جاری میلادی تصمیم گرفته اند در نیویورک عمومی شوند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

در نه ماه اول سال جاری میلادی، شرکت های چینی که در آمریکا ثبت شده اند حدود 7.2 میلیارد دلار عرضه عمومی سهام داشتند. این رقم بیشتر از 5.6 میلیارد دلاری - ضربه گیر چدنی شهریار - است که در نه ماه اول 2018 ثبت - ضربه گیر چدنی شهریار - شده بود - ضربه گیر چدنی شهریار - و به کل 7.8 میلیارد دلار سال گذشته نزدیک می‌شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

  انتهای پیام/92

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن