ضربه گیر چدنی سمنان

جهت خرید انواع فلنج در سمنان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00180.html
لرزه گیر
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸

مدیرکل وزارت صمت: مردم به‌خاطر بنزین تحت فشارند، دیگر با حذف ارز ۴۲۰۰تومانی گرانی را بیشتر نکنیم

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و تنظیم بازار وزارت صمت گفت: اکنون مردم به‌واسطه افزایش قیمت بنزین تحت فشارند و اگر بخواهیم نرخ کالا‌های اساسی را هم تغییر دهیم قیمت این کالا‌ها حدود ۱۰۰درصد افزایش می‌یابد و درآمد مردم پاسخگوی این افزایش قیمت نیست.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت‏، معدن و تجارت در گفتگوی ویژه خبری گفت: باید بپذیریم ارز تک‌نرخی از ارز دونرخی بهتر است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

محمدرضا کلامی درباره علل اصرار دولت برای ادامه اختصاص ارز چهار هزار و 200 تومانی به کالا‌های اساسی افزود: اگر همین امروز مردم و نظام بپذیرند که ارز چهار هزار و 200 تومانی را به - ضربه گیر چدنی سمنان - ارز نیمایی که حدود 11 هزار تومان است تغییر دهیم بدون استثنا - ضربه گیر چدنی سمنان - در کالا‌های اساسی حداقل 100 درصد افزایش قیمت خواهیم داشت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

او اضافه کرد: کشورمان به کالایی مانند برنج حدود 3.5 میلیون تن در سال نیاز دارد که از این میزان، 1.5 میلیون تن را وارد می‌کنیم اگر ارز چهار هزار و 200 تومانی را حذف کنیم قیمت برنج هندی از 8 هزار تومان فعلی به 16 هزار تومان و برنج ایرانی هم متأثر از آن به 40 تا 45 هزار تومان خواهد رسید.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

کلامی با اشاره به اینکه ارز دولتی از سه هزار و 200 تومان در سال 1396 به چهار هزار و 200 تومان در سال 1397 رسیده است، گفت: اکنون در همه جهان، هزینه نقل و انتقال ارز زیر یک درصد است، اما این هزینه برای ما بین 10 تا 18 درصد افزایش یافته است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

او ادامه داد: هزینه حمل کالا از بندر از 80 هزار تومان به‌ازای هر تن کالای فله‌ای به 220 هزار تومان به‌ازای هر تن کالای فله‌ای رسیده است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

کلامی با - ضربه گیر چدنی سمنان - اشاره به اینکه حدود 60 درصد افزایش قیمت‌ها مربوط به مجموعه این موارد است، گفت: - ضربه گیر چدنی سمنان - هر کالایی متناسب با وضعیت، اقتضای زمان و ضریب وابستگی و میزان تولید داخل آن، سیاست متفاوتی را می‌طلبد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تأمین، توزیع - ضربه گیر چدنی سمنان - و تنظیم بازار وزارت صنعت‏، معدن و تجارت همچنین گفت: - ضربه گیر چدنی سمنان - بهای تمام‌شده کنجاله در گمرک، کیلویی دو هزار و 450 تومان است و تا تحویل در استان‌ها به دو - ضربه گیر چدنی سمنان - هزار و 700 تومان می‌رسد، اما در کف بازار آن را به‌قیمت هر کیلو کمتر از دو هزار و 700 تومان می‌توان خرید، زیرا این بازار به‌شدت رقابتی است و کمبودی در این زمینه نداریم.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

کلامی اضافه کرد: در زمانی که کالا را به‌صورت کوپنی هم - ضربه گیر چدنی سمنان - تحویل مردم می‌دادیم - ضربه گیر چدنی سمنان - حدود 12 درصد از هدف اصلی منحرف می‌شد و - ضربه گیر چدنی سمنان - باید بپذیریم عده‌ای هم در پی سوء استفاده از ارز چهار هزار و 200 تومانی هستند و حتماً باید با آن‌ها برخورد شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی تأکید کرد: سفره مردم و درآمد سرانه مردم پاسخگوی افزایش قیمت مجدد ناشی از حذف ارز چهار هزار و 200 تومانی کالای اساسی نیست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

کلامی - ضربه گیر چدنی سمنان - افزود: اکنون - ضربه گیر چدنی سمنان - مردم به‌واسطه - ضربه گیر چدنی سمنان - افزایش قیمت بنزین تحت فشارند و اگر بخواهیم نرخ کالا‌های اساسی را هم تغییر دهیم قیمت این کالا‌ها حدود 100 درصد افزایش می‌یابد و درآمد مردم پاسخگوی این افزایش قیمت نیست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/+

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن