ضربه گیر چدنی خرمشهر

جهت خرید انواع فلنج در خرمشهر و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00207.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

صف دلالان در بازار لاستیک/ احتکار لاستیک توسط تولیدکنندگان تکذیب شد

سخنگوی انجمن لاستیک با تکذیب کاهش عرضه لاستیک در بازار معتقد است هیچ کوتاهی‌ای در این رابطه نشده است، درعین‌حال فروشندگان لاستیک از عدم‌تعادل عرضه و تقاضای لاستیک پراید و تیبا خبر می‌دهند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در طول چند هفته اخیر خبرهایی مبنی بر کمبود عرضه لاستیک به بازار از سوی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شده است، امروز نیز وزیر صنعت در واکنش به کمبود لاستیک در بازار اعلام کرده  "خودداری از عرضه کالا به بازار پس از افزایش قیمت بنزین مصداق تخلف است و با آن‌ها برخورد می‌شود".

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

داود سعادتی‌نژاد رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک در بازار در همین ارتباط به خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم می‌گوید: عرضه لاستیک خودروی پراید و تیبا - ضربه گیر چدنی خرمشهر - کاهش پیدا کرده و همین موضوع عاملی شده تقاضا برای خرید لاستیک این خودروها افزایش - ضربه گیر چدنی خرمشهر - پیدا کند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم که "به‌نظر شما تمام متقاضیان خرید این روزهای لاستیک خریدار واقعی بوده یا پیش‌بینی افزایش قیمت‌ها عاملی شده تا - ضربه گیر چدنی خرمشهر - برخی با خرید لاستیک و نگهداری آن - ضربه گیر چدنی خرمشهر - دنبال سودجویی در زمان افزایش قیمت‌ها هستند؟" گفت: بله این موضوع نیز می‌تواند درست باشد. شاید برخی از افرادی که در صف خرید لاستیک هستند خریدار واقعی نبوده و با شنیدن زمزمه افزایش قیمت لاستیک پراید در بازار خواستار خرید آن و کسب سود بیشتر هستند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک گفت: به‌اعتقاد من اگر عرضه لاستیک در بازار افزایش پیدا کند تقاضاها تأمین شده و ما - ضربه گیر چدنی خرمشهر - شاهد ایجاد صف‌ در بازار نخواهیم بود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 به‌گفته وی، در حال حاضر یک جفت لاستیک دولتی پراید 347 هزار تومان است اما در بازار این مدل لاستیک 430 تا 450 هزار تومان است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

تنها سخنگوی انجمن لاستیک نیز نسبت به کاهش عرضه لاستیک در بازار واکنش نشان داد و با تکذیب این موضوع به خبرنگار تسنیم می‌گوید: اگر این موضوع درست باشد باید با تولیدکننده برخورد کنند و دلایل این موضوع را جویا شوند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی اضافه کرد: بنده به‌عنوان سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لاستیک به‌جرأت می‌توانم بگویم هیچ کمبودی در این ارتباط رخ نداده است. البته نامه‌نگاری‌های مختلفی برای اخذ منابع مالی جهت داخلی‌سازی تایرهای سنگین رادیال نیز انجام داده‌ایم ولی هیچ کس به این موضوع اهمیت نداده و توجهی نمی‌کند درحالی که اگر داخلی‌سازی‌ها صورت بگیرد بخش زیادی از هزینه‌های ارزی - ضربه گیر چدنی خرمشهر - ما در واردات تایرهای سنگین کاهش خواهد یافت.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با طرح این پرسش - ضربه گیر چدنی خرمشهر - که - ضربه گیر چدنی خرمشهر - مگر - ضربه گیر چدنی خرمشهر - می‌شود تولیدکننده حجم تولید خود را کاهش - ضربه گیر چدنی خرمشهر - دهد گفت: ما به‌زحمت و با تمام توان مشغول تولید هستیم و اگر کسی مدرک و سندی در کاهش عرضه لاستیک توسط تولیدکنندگان دارد اعلام کند تا ما پاسخ دهیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/+

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن