ضربه گیر چدنی تهران

جهت خرید انواع فلنج در تهران و شهرستان ها تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00200.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

دستور رییس جمهور برای پیگیری الحاق ایران به سازمان تجارت جهانی

رئیس سازمان توسعه تجارت ایران از دستور رییس جمهوری برای پیگیری الحاق ایران به سازمان تجارت جهانی خبر داد و گفت: اکنون بر اساس تاکید وزیر صنعت، معدن و تجارت پیگیر این موضوع هستیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید زادبوم در بیست و سومین مراسم روز ملی صادرات که در سالن اجلاس سران برگزار شد، گفت: نامگذاری و اختصاص یکی از روزهای تقویم به نام روز ملی صادرات، بهانه‌ای است برای اعتلای فرهنگ عمومی کشور در این حوزه و خلق بستری که فرهیختگان، فعالان اقتصادی­­­­­، اصحاب رسانه و عموم مردم ضرورت توسعه صادرات را بدانند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی ضمن بزرگداشت بیست و سومین سالروز ملی صادرات، افزود: بی تردید سالی که فعالان اقتصادی موفق به انجام صادرات شده‌اند و برخی - ضربه گیر چدنی تهران - از آن‌ها به نمایندگی عنوان صادرکننده ممتاز و نمونه را به دست آورده‌اند، - ضربه گیر چدنی تهران - یکی از سال‌های خاص و طاقت‌فرسا در حوزه تجارت خارجی بوده - ضربه گیر چدنی تهران - و کشور تاکنون چنین تجربه ای را در این حوزه نداشته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این مقام مسئول با اشاره به اثر تحریم‌ها - ضربه گیر چدنی تهران - بر وضعیت صادرات ادامه داد: با وجود تمام  ناملایمتی‌ها و عهد شکنی‌ها تحت عنوان فشار حداکثری بر مردم این - ضربه گیر چدنی تهران - مرز و بوم، جهادگران عرصه صادرات حداکثر همت خود را برای رسیدن به اهداف عالی نظام و تحقق اهداف سند چشم انداز به کار بسته‌اند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

زادبوم درباره فرایند انتخاب صادرکننده نمونه امسال توضیح داد: علاوه بر فعالیت‌های صورت گرفته به روال سال‌های پیشین، از جمله فراخوان جهت حضور، ثبت نام و تشکیل جلسات کمیته انتخاب صادر­کننده نمونه که به استناد آیین نامه تشویق صادرکنندگان نمونه شامل 10 عضو از دستگاهای دولتی و خصوصی است، تلاش شد که فرایند تا حد امکان به صورت الکترونیکی انجام شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی تصریح کرد: با این رویکرد پس از ثبت نام برای کسب عنوان صادرکننده نمونه امسال، - ضربه گیر چدنی تهران - بیش از 300 متقاضی حقیقی و حقوقی در بیش از 70 گروه کالایی و خدماتی برای کسب عنوان صادرکننده نمونه به رقابت پرداختند که پس از طی مراحل کارشناسی و طرح نتایج در جلسات کمیته انتخاب صادرکننده نمونه، در این مراسم از 44 صادرکننده ممتاز و نمونه کشور تجلیل  می­‌شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

زادبوم درباره حوزه‌های فعالیت صادرکنندگان نمونه گفت: از میان این 44 نفر، 9 صادرکننده در حوزه کشاورزی و صنایع تبدیلی، 9 صادرکننده در حوزه خدمات و مابقی متعلق به حوزه صنعت و معدن کشور هستند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

به گفته وی انجام فرایند به صورت الکترونیکی به منظور کاهش خطای انسانی و مداخله افراد، توجه ویژه به محصولات با ارزش افزوده بالاتر و محصولات هایتک و تغییر­کف ارزش صادراتی - ضربه گیر چدنی تهران - کالاها از جمله تغییرات ساختار انتخاب بوده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

رئیس سازمان توسعه تجارت همچنین بیان کرد: امسال­ به صادرکنندگان محصولات دانش بنیان و بنگاه­های کوچک و متوسط نگاه­ ویژه‌ای شده و بهترین‌­های این حوزه - ضربه گیر چدنی تهران - شناسایی و مورد تقدیر قرار می­‌گیرند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

زادبوم به نقشه راه پیش - ضربه گیر چدنی تهران - روی صادرات کشور اشاره کرد و گفت: از منظر کالایی و براساس کارشناسی­‌های صورت - ضربه گیر چدنی تهران - گرفته در سازمان توسعه تجارت، - ضربه گیر چدنی تهران - ایران نزدیک به دو ­سوم صادرات - ضربه گیر چدنی تهران - غیرنفتی کشور را محصولات خام و یا ارزش افزوده پایین به خود اختصاص داده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

به گفته وی سیاست­‌ها و رویکردهای آتی این سازمان به حمایت از توسعه صادرات - ضربه گیر چدنی تهران - کالاهایی با ارزش افزوده بالاتر خواهد - ضربه گیر چدنی تهران - بود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این مقام مسئول افزود: از منظر کشورهای هدف صادراتی رویکرد و اولویت صادراتی در سال جاری به 15 کشور همسایه اختصاص یافته که این رویکرد - ضربه گیر چدنی تهران - همسویی و همراهی دولت و ملت در آینده نه ­چندان دور جهش صادراتی را در - ضربه گیر چدنی تهران - این کشورها به ارمغان خواهد آورد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

زادبوم در پایان خاطرنشان کرد: به ثمر رسیدن موافقت­نامه تجارت ترجیحی با اوراسیا، ظرفیت بالقوه‌­ای را پیش ­روی تجار و - ضربه گیر چدنی تهران - صادر­کنندگان قرار­داده که می‌­توانیم مرزهای اقتصادی خود را در این حوزه جغرافیایی توسعه دهیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

بیست و نهمین روز مهر ماه در تقویم به عنوان روز ملی صادرات ثبت شده است و هر ساله همایشی تحت این عنوان برگزار و از صادرکنندگان نمونه کشوری تقدیر می‌شود. امسال برگزاری بیست و سومین مراسم - ضربه گیر چدنی تهران - سالروز ملی صادرات به دستور وزیر صنعت با بیش از یک ماه تاخیر همراه شد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن