ضربه گیر چدنی اصفهان

جهت خرید انواع فلنج در اصفهان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00223.html
لرزه گیر
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷

لزوم توجه کشور به تولید کالاهای مشابه وارداتی با توجه به تحریم‌ها

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلام با بیان لزوم توجه کشور به تولید کالاهای مشابه وارداتی، گفت: با توجه به شرایط کشور و درگیر بودن با تحریم ها، باید به کاهش واردات و تولید داخلی توجه شود.

سید جواد حسینی کیا، عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با بیان لزوم توجه کشور به تولید کالاهای مشابه وارداتی، گفت: با توجه به شرایط کشور و درگیر بودن با تحریم ها، باید به کاهش واردات و تولید داخلی توجه شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این نماینده مجلس افزود: در این زمینه قوانین متعددی تصویب و ابلاغ شده - ضربه گیر چدنی اصفهان - است. یکی از قوانین مربوط به رفع موانع تولید است که باید دولت آن به درستی - ضربه گیر چدنی اصفهان - و هرچه سریع تر اجرا کند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

نماینده سنقر در مجلس دهم با حمایت از محصولات استراتژیک وارداتی - ضربه گیر چدنی اصفهان - نظیر نورد گرم، تاکید کرد: وزارت صنعت، معدن تجارت باید برای تولید این - ضربه گیر چدنی اصفهان - کالاهای مهم برنامه داشته باشد و شرایط را برای تولید کنندگان محیا نماید.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی با بیان اینکه قانون به طور صریح از کالاهای تولید داخل حمایت می کند، افزود: بر طبق قانون واردات کالاهایی که - ضربه گیر چدنی اصفهان - در داخل تولید می شود - ضربه گیر چدنی اصفهان - و میزان تولید آن حداقل - ضربه گیر چدنی اصفهان - 50 درصد نیاز کشور را - ضربه گیر چدنی اصفهان - پوشش می دهد، ممنوع است و دولت باید از واردات آنها جلوگیری کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

عضو فراکسیون - ضربه گیر چدنی اصفهان - نمایندگان ولایی مجلس در پایان در خصوص سنگ اندازی برخی ها در مسیر محصولات مهمی همچون نورد گرم در کشور بیان کرد: این کار محکوم است و نیروهای اطلاعاتی - ضربه گیر چدنی اصفهان - و امنیتی باید به طور جدی با اینگونه مسائل برخورد کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن