ضربه گیر چدنی ارومیه

جهت خرید انواع فلنج در ارومیه و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00202.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

«قاچاق نپوش»| غدیری: منع واردات، قاچاق پوشاک را تشدید کرد/بی‌‎توجهی وزارت صمت به جلسات ساماندهی بازار پوشاک

دبیر اتحادیه تولید و صادرکنندگان پوشاک با تأکید بر اینکه ممنوعیت واردات پوشاک مشکلی را حل نمی‌کند، گفت: دستورالعمل ثبت برندهای خارجی و کد شناسه کالا مختل شده است و جلسات آن برگزار نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، وزارت صنعت، معدن و تجارت برای مدیریت و جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق به کشور در شهریور ماه سال 95 دستورالعمل ساماندهی عرضه کنندگان پوشاک شرکت‌های خارجی را تدوین کرد و براساس آن قرار بود فروش کالاهای خارجی در سطح بازار مدیریت شود. البته وزارت صنعت 3 ماه از زمان ابلاغ - ضربه گیر چدنی ارومیه - این دستورالعمل به فروشندگان مهلت داده بود تا اقدامات لازم را برای اجرایی شدن این دستورالعمل انجام دهند. اما متأسفانه با گذشت بیش از سه سال از ابلاغ این - ضربه گیر چدنی ارومیه - دستورالعمل اقدامی از سوی مراجع مربوطه انجام نشد و از طرف دیگر - ضربه گیر چدنی ارومیه - واردات پوشاک خارجی به‌ویژه قاچاق در سطح بازار تاکنون ادامه یافت. شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم در قالب پرونده «قاچاق نپوش» به بررسی این مسئله - ضربه گیر چدنی ارومیه - می‌پردازد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

سعید غدیری دبیر اتحادیه - ضربه گیر چدنی ارومیه - تولید و صادرکنندگان پوشاک در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه برای ساماندهی بازار پوشاک دو دستورالعمل کد شناسایی رهگیری برای کالاها و ثبت نمایندگی برندهای خارجی مطرح شده بود، اظهار داشت: در همین راستا مسئولان نظارتی نیز باید براساس قانون - ضربه گیر چدنی ارومیه - مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدامات لازم را برای برخورد با فروش پوشاک قاچاق انجام می‌دادند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی با اعلام اینکه در سال گذشته اقداماتی در بخش ثبت برندهای خارجی در داخل کشور انجام شد، افزود: این دستورالعمل باعث شد تا هرگونه کالایی که فاقد ثبت برند در بازار ایران باشد، قاچاق شناسایی شده و با مراکز توزیع برخورد صورت گیرد. همین موضوع عاملی شد تا تولیدکننده داخلی در سال گذشته فروش خوبی در بازار داشته و سهم بیشتری از - ضربه گیر چدنی ارومیه - بازار داخلی را به خود اختصاص دهد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک - ضربه گیر چدنی ارومیه - افزود: با افزایش چندبرابری قیمت ارز دولت تصمیم بر ممنوعیت واردات یک سری از - ضربه گیر چدنی ارومیه - کالاها گرفت که - ضربه گیر چدنی ارومیه - محصولات پوشاک نیز در این لیست قرار می‌گرفتند، به همین دلیل دستورالعمل ثبت برندهای خارجی - ضربه گیر چدنی ارومیه - مختل شد و جلسات آن برگزار نشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

غدیری با اعلام اینکه برخوردهای صورت‌گرفته در سال گذشته باعث شد تا 100 میلیون دلار - ضربه گیر چدنی ارومیه - از حجم قاچاق - ضربه گیر چدنی ارومیه - پوشاک در کشور کاهش پیدا کند، تصریح کرد: براساس گفته مسئولان 2.6 میلیارد دلار حجم قاچاق در - ضربه گیر چدنی ارومیه - کشور است، همین موضوع نشان می‌دهد با وجود ممنوعیت واردات پوشاک باید فکر اساسی برای کاهش حجم - ضربه گیر چدنی ارومیه - قاچاق پوشاک به کشور صورت گیرد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با تأکید بر اینکه ممنوعیت واردات پوشاک مشکلی را حل نمی‌کند، گفت: امسال بحث قانون حداکثری استفاده از توان تولید داخل مطرح است که همین - ضربه گیر چدنی ارومیه - موضوع محدودیت‌هایی را در واردات کالاهای پوشاک به‌وجود آورده است علاوه بر این تدوین یک دستورالعمل جدید که ترکیبی از کد شناسایی کالا و ثبت برندهای خارجی است، در دستور کار وزارت صنعت قرار گرفته است، اما متأسفانه نمی‌دانیم بر اساس کدام استدلال جلسات تدوین این دستورالعمل نیز برگزار نمی‌شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

دبیر اتحادیه تولید و صادرکنندگان پوشاک با گلایه از اینکه مسئولان وزارت صنعت می‌گویند تولیدکنندگان در نصب کد شناسایی کالا به‌روی پوشاک همکاری لازم را نمی‌کنند، تصریح کرد: باید از آنها پرسید مگر شما زیرساخت لازم را فراهم کرده‌اید؟ امروز ما خواستار برخورد مستمر با قاچاقچیان و ایجاد بسترسازی برای واردات قانونی کالا به کشور هستیم اگر دولت زیرساخت - ضربه گیر چدنی ارومیه - کد کالا را نیز فراهم کند به‌طور حتم هم تولیدکننده داخلی و هم واردکننده این کد را - ضربه گیر چدنی ارومیه - به‌روی کالاهای خود نصب کرده و فضا برای قاچاقچیان تنگ‌تر خواهد شد، اما مهم اینجاست که این موضوعات فقط در حد حرف است و جلسات نهایی شدن دستورالعمل ساماندهی بازار پوشاک، کیف و کفش به‌صورت نامرتب برگزار شده و اخیراً هم چند ماه است که برگزار نشده است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

انتهای پیام/+

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن