ضربه گیر چدنی اردبیل

جهت خرید انواع فلنج در اردبیل و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00210.html
لرزه گیر
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴

دپو ۱۰۰۰ کانتینر برنج در گمرک شهید رجایی/بازهم پای اختلاف با استاندارد در میان است؟

خبرها از دپو حدود ۱۰۰۰ کانتینر برنج در گمرک شهید رجایی به دلیل ابهام در اجرای استاندارد ۱۲۷ برنج سازمان استاندارد حکایت دارد.

به - ضربه گیر چدنی اردبیل - گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس مصوبه وزارت صمت و ابلاغیه گمرک، واردات برنج به کشور از ابتدای آذر ماه سال جاری آزاد شده است. این درحالی است که برنجهای ثبت سفارش شده بعد از آذر ماه به صورت عادی ترخیص - ضربه گیر چدنی اردبیل - شده - ضربه گیر چدنی اردبیل - اما برنجهای ثبت شده قبل از - ضربه گیر چدنی اردبیل - این - ضربه گیر چدنی اردبیل - ماه همچنان باید در انبار تحت کلید باشند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

نکته جالب توجه اینکه خبرها از دپو حدود  1000 کانتینر برنج در گمرک شهید رجایی حکایت دارد. پیگیریها نشان می‌دهد به جز موضوع ممنوعیت واردات که  از 10 روز پیش لغو شده موضوع اختلافات گمرک و سازمان استاندارد مانع از ترخیص این 1000 کانتینر کالا از گمرک شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

پیگیریها از گمرک شهید رجایی نشان می‌دهد، برخی از این محموله‌ها در خصوص اجرای استاندارد 127 برنج دچار مشکلاتی شده‌اند. این درحالی است که در مصوبه اخیر ستاد تنظیم بازار آمده است، با عنایت به شرایط - ضربه گیر چدنی اردبیل - جنگ اقتصادی کشور و لزوم تامین مستمر کالاهای اساسی و تکالیف محوله به همه دستگاه‌های مسئول با محوریت کارگروه تنظیم بازار مبنی بر خودداری از هر گونه تغییر ضوابط و فرآیندهایی که منجر به خود تحریمی و با بروز مشکلات تأمین کالاها می‌گردد و با عنایت به مصوبات جلسات کارگروه تنظیم بازار در خصوص به تعویق افتادن اجرای استاندارد 127 برنج در بخش مشخصات فیزیکی - ضربه گیر چدنی اردبیل - از جمله تعداد دانه شکسته، دانه آسیب‌دیده در اثر گرما و دانه قهوه ای مقرر گردید تا زمان انجام اقدامات لازم در جهت اصلاح موارد مذکور در کمیته ملی استاندارد، اجرای استاندارد اجباری بخش فیزیکی تا پایان سال 99 به تعویق افتد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

ضمناً با توجه - ضربه گیر چدنی اردبیل - به تخصیص ارز 4200 تومانی به این کالا کنترل رفع تعهد ارزی این کالا بر عهده دستگاه مسئول می باشد و از این بابت تکلیفی متوجه  سازمان ملی استاندارد نیست.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

ضربه گیر چدنی اردبیل

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن