ضربه گیر چدنی اراک

جهت خرید انواع فلنج در اراک و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00111.html
لرزه گیر
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

تولید ۳.۲ میلیون حلقه لاستیک در ۲ماه اخیر/تفاهم برای افزایش توزیع حواله دولتی لاستیک پراید و نیسان

با تفاهمات به عمل آمده میان تولیدکنندگان و فروشندگان لاستیک قرار است توزیع حواله دولتی لاستیک خودروهای سواری از جمله پراید و حواله نیسان افزایش پیدا کند تا نیاز بازار تأمین و مشکلات مردم در تهیه لاستیک برطرف شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، مشاهدات بازار نشان می‌دهد طی چند هفته اخیر تقاضا برای خرید لاستیک سواری به ویژه خودروهای پراید و تیبا در بازار افزایش پیدا کرده که فعالان بازار دلیل این موضوع را کاهش عرضه و البته ایجاد تقاضاهای کاذب در بازار می‌دانند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

فروشندگان لاستیک معتقدند حواله ماهانه شرکت‌های تولیدکننده لاستیک 48 حلقه تایر است که جوابگوی 24 خودرو است و همین امر نمی تواند نیاز خریداران را تأمین کند. به همین منظور با تفاهمات به عمل آمده میان تولیدکنندگان و فروشندگان قرار شده میزان حواله خودروهای سواری از جمله پراید و حواله نیسان افزایش پیدا کند تا نیاز بازار تأمین و مشکلات - ضربه گیر چدنی اراک - مردم در تهیه لاستیک برطرف شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

در حال حاضر یک جفت لاستیک دولتی پراید 345 هزار تومان است اما در بازار این مدل لاستیک 510 تا 540 هزار تومان به فروش می رسد. قیمت دولتی لاستیک نیسان نیز یک میلیون و 50 هزار تومان است که در بازار یک میلیون و 700 تا 1 میلیون و 800 هزار تومان خرید و فروش می شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 البته تولیدکنندگان لاستیک هم در این رابطه به ارائه آمار تولید لاستیک در دو ماهه اخیر پرداخته و می گویند: نیاز سالانه کشور به تایر 31 میلیون حلقه لاستیک است - ضربه گیر چدنی اراک - که در همین دو ماهه مهر و آبان  3 میلیون و 200 حلقه لاستیک در کشور تولید شده است، به همین دلیل کاهش - ضربه گیر چدنی اراک - تولید رخ نداده است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن