ضربه گیر چدنی آما یزد

جهت خرید انواع فلنج در یزد و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00262.html
لرزه گیر
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

#الو_تسنیم| مردم گرانی‌های پس از سهمیه‌بندی بنزین را به تسنیم گزارش کنند

خبرگزاری تسنیم آمادگی دارد گزارش‌های تلفنی مردم از افزایش قیمت کالاها و خدمات پس از گرانی بنزین را دریافت، منعکس و پیگیری کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در پی  اعمال سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت این حامل انرژی، مهمترین وعده - ضربه گیر چدنی آما یزد - دولت به مردم کنترل قیمت دیگر کالاها و خدمات و جلوگیری از افزایش قیمت و گرانی بقیه کالاها بود.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

در این - ضربه گیر چدنی آما یزد - راستا دستگاه‌های مربوطه شامل سازمان حمایت، ستاد تنظیم بازار، تعزیرات، وزارت صمت و بقیه ارگان‌ها جلساتی داشته تصمیماتی اتخاذ کردند که جلوی گرانی بقیه کالاها را بگیرند، ولی برخی گزارش‌ها از سطح کشور حاکی از عدم رعایت مصوبه ممنوعیت گرانی در برخی کالاها و خدمات است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم در راستای وظیفه اطلاع‌رسانی و رصد بازار و قیمتها، آمادگی دارد گزارش‌های مردم از سطح بازار و شهر را در خصوص افزایش قیمت - ضربه گیر چدنی آما یزد - انواع کالاها و خدمات جمع‌آوری و - ضربه گیر چدنی آما یزد - منتشر نماید و برای توقف این گرانی‌ها موضوع را از مسئولان مربوطه پیگیری کند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

در همین راستا مردم عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه - ضربه گیر چدنی آما یزد - افزایش قیمتی که پس از سهمیه‌بندی بنزین اتفاق افتاده، موارد را به شماره تلفن‌ 42139620 (روابط عمومی تسنیم) با پیش‌شماره 021 برای شهرستانی‌ها منعکس کنند تا ضمن انتشار صوت - ضربه گیر چدنی آما یزد - مخاطبین، گزارش‌ها از مسئولان امر هم پیگیری گردد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/+

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن